Přejít na výpis diskuzí

George Eads

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nick

    nevím jak vy, ale mě se strašně líbí!!!! je to ten nejhezčí chlap........... *14*
  • George

    George je tak nádhernej. Úplně stejně jako Nicky. Je prostě k sežrání. *14* *14*
  • george

    George je mooccinky sexy chlap!!! *14* *14* *14* *14* *14* sluši mu to uplně všude,ale teda taky by mi mohl dělat tátu:-(
  • ....

    On je prostě k sežrání, je nej z celé kriminálky! *14*
  • :)

    George je hrozně moc sympatický a taky pekelně nádherný chlap, mám ho ze všech herců z CSI nejradši, je děsně sexy a vždy, když má jít Las Vegas, tak se na něho hrozně moc těším, fakt jeden z nejkrásnějších mužů co znám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • wow

    Na světě NEEXISTUJE chlap, který by vypadal tak mužně jako George Eads!!! Prostě ho žeru! *14* *14*
  • jojo

    to jo no *1*
  • csi-nick stokes

    george je stejně skvělej,jako je nick.vypadá opravdu andělsky a podle toho co o něm vím je super i v soukromí.nevím jestli znáte adresu o autogram,ale jestli ne,tak klidně písněte a já vám ji pošlu.je totiž opravdu pěknej a milej.na něj snad nikdo nemá. *14*
  • ...

    jou....krásnej chlapík!!!! *14*
  • Nicky

    njn krásnej chlap*14* *14* *14* .ten dvojdíl las vegas byl fakt brutus*9* *9* *9* -krásně sem si pobrečela a o reklamě sem se šla juknout na net co píšou(jesli přežije bo ne)*1* *1* *1* .mnoo a oni nic nepsali *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit