Přejít na výpis diskuzí

Hay Lin

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no co to má znamenat? *8*
  • Hele nechci nic říkat ale jak může mít pohádková postava narozky ?To je trochu ulítlí a navíc ani neexistuje tak se lidi proberte *11*
  • leamike

    Si děláté prdel ?

    Si děláte srandu že animovaná postava a ještě k tomu witch je na osobnostech ?
    • No a?? vadí ti to snad?? tahle stránka je pro fanoušky postavy jménem Hay Lin která pochází z klubu Witch!! jestli se ti Hay Lin nelíbí, tak sem nelez!! nikdo tě tu nedrží!!
  • hay lin

    Ahoj jak se jmenuje Hay Lin doopravdy prosím odpověste *1* *3* *14* *4* *15*
    • Re: hay lin

      normálně hay lin je to čínský jméno!
  • dobrá čarodějka

    mno hay lin je dobrá čarodějka a má dobrou knihu dobrodružství hay lin doporučuju *1* *1* *1* *5* *5* *15* *15* *14* *14*
  • parket..a

    :-O

    co blbnete vždyť neexistuje =DD ale HL je z witch nejlepší, nejšikovnější a má nej vlasy
  • Hay Lin

    Ahoj Hay hey *4* *4*
  • vsebky

    hay lin je SUPER

    pOkLaD *14* hAy LiN
    • vsebky

      Re: hay lin je SUPER

      CCCCCCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO? ??????????????????????????????????? ????? *7*
  • vír

    hay lin zajímá mne jestli umíš vír *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • verča

    Ahoj Hay Lin moc ráda by jsem se s tebou skamarádila odepíšeš mi prosím *4* odepiš mi na tenhle email *5* zemanova.verunka@seznam.cz
    ahoj Verča *8* *1* *15*
    • Re: verča

      ale Hay lin nexistuje byla bych taky ráda kdyby existovala a kdyby opravdu existovala tak bydlí v Americe a je jí 13 let

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit