Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Jáchyme, když jsem tě po prvé uviděla v gymlu s (r)učeným omezeným tak jsem se do tebe strašně zamilovala a nemůžu tě dostat z hlavy. Nejsem žádná uječená fanynka, ale miluju tě.
    • Ahoj, možná nejsi uječená fanynka, ale furt si fanynka a já nic nechci mít s fanynkou. A děkuji za to že mi fandíš... <3<3
  • Jáchyme jsi sexy kluk. Všechny holky po tobě touží. Jsi skvělí herec.:-*
  • Ahoj Jáchyme *4* líbíš se mi. Určitě si myslíš že jse zase nějaká uječená faninka. Chtěla bych být herečka ale to sem nepatří. Je mi tě líto, musí být strašné být slavný a furt poslouchat ty fanoušky a poslouchat třeba nějaké krityky ve zprávách. Kdyby si mě někdy viděl poznal by si mě podle toho že bych byla v klidu. Jestli se budeš chtít bavit napiš mi na email petakopecanda@seznam.cz *3* *4*
  • chudák Jáchym.pubertální jelita se zamilovaly.neví proč ale je slavnej.to jim stačí.ach jo.ale jinak asi v hlavě pusto a prázdno *9*
  • Ahoj Jáchyme,pošli prosím svůj e-mail.
    • Nemůžu :-)
  • Milujem ťa
  • Ahoj Jáchyme,
    Si strašně hezkej kluk a hlavně hodnej.
    Strašně tě MILUJU!!!
  • Ahoj Jáchyme mám tě moc ráda moje ségra Michala Holbusová tě miluje a kouká na tvoje fotky a chtělaby aby si zaní přijel.
    • Bohužel... Neznám vás ;-) ale díky za podporu
  • proč mu pisete že ho milujete je to divný a to jak se nějaká trubka vidává za něho a za je ho holku mi připadá nenormální on by vám sem nepsal má jiné starosti než někomu odepisovat ale určitě nás má moc rád když sme jeho faninky je milej,hezkej a vtipnej mám ho ráda *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Jsi hezký kluk a máš krásný vlasy *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit