Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky to že je Jáchym hezkej to nikdo popřít nemůže,ale všechny ho mít nemůžou..viďte...
    tak komu se líbí Jáchym tak ať klikne na líbí.....

    Tak blízko jsem Tvých rtů a polibek Ti nemůžu dát, je to jako padat ze sedmého nebe a stále si říkat: Proč mě nemáš rád? Vím, že je to krásné mít někoho rád, ale když zůstaneme pouze kamarádi, tak to bude asi nejlepší
    Díky za přečtení *3*
  • Chcete muj email?
    • Přestaň FEJKU! nahlásim tě :-)
  • jsem zamilovaná:/
    • já taky miluju ho *14*
  • Takže Jáchym Kraus: Nejsi pravej a nedělej si z holek srandu, Kdyby si byl pravej tak nenapíšeš že chodíš se Sárou..protože ON s ní nechodí. Má pravej jen facebook. *4* ;)
    • dej si bacha na to co říkáš Noro
  • Kattka
    jj Jáchym je prostě boží,ale do života se mu plést nemužeme. *3*
    Kdo souhlasí tak dej --> líbí
    Kdo ne --> nelíbí *3* *3*
  • Hele lidi, nebudeme se hádat, mně se třeba taky Jáchym trochu líbí, ale je tady někdo kdo Jáchyma miluje, někomu se jenom líbí, někdo ho nesnáší, někdo ho obdivuje, někdo na něj třeba i žárlí, někdo s ním chce kamarádit, prostě každý js e jiný a každý máme jiný názor, ale nikdo opravdu nikdo nemůže nikomu jeho názor vyvrátit. Nechci tady dělat nějakého soudce, ale možná mám aspoň malou pravdu, jo je pravda každý o něm něco ví, každý si o něm něco myslí a když tohle všechno dáme dohromady vznikne nám dlouhý komentář a z toho někdy i malá hádka, ale souhlasím s tím, že to k tomu bohužel patří, ale hádkou se nikdy nic nevyřešilo a ani nevyřeší.
    Gympl je fakt moc pěknej a docela pravdivej seriál a herci jsou ynikající, děkuji za něj...
  • on je táááák boží :* :/ achjo škoda že ho neznám osobně :((
  • on je sexy *14* *14*
  • Hojky ja znam jachyma osobne a mam jeho cislo,fb,skype a twitter kdyz Jachym bude chodit s obic holkou z mesta nechce slavnou holku xhxe uplne normalni holku kazda ma sanci jachym je krasnej a kdyby sme chteli neco o nem vedet jen to sem napiste a ja vam klidne odpovim *3*
    neco vam ted o jachymovy napisu :) Jachym bydli v Praze 4 chodu na gympl
    na vyzo nemel zadnou 4 *3* je to milej kluk mam ho rada za kamose ale chtela by jsem snim mit neco vic ale nevim jestli by to jachym chtel je to kluk kteryho vydate na nove kazde pondeli a kazdou stredu hraje v serialu gympl *5* mozda vetsina holek si mysli ze je takovej namachrovcanej blbec jak to hraje v gymplu a vetsina holek si mysli ze to co hraje v gymplu tak to je sam ve skutecnosti ale je to pravej otak chtela jsem vam sem neco napsat protoze vase keci jsou trapny ze treba by jste nemeli sanci u jachyma vim ze hodne holek chcete bejt slavny ale slavu vam lasku neprivola tak mi to verte sice ja jsem uklne obic holka a jachym je se mnou rad a jako ja snim *3* jachym neni ten typ kluka co holku odpopne za 10 dni je to velmi hodny kluk tak holky ptejte se :)
    • Ahoj :) Prosím napsala by si mi číslo na Jáchyma Krause ? :) Díky :D
  • ahoj jachyme mas muj velky obdiv *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit