Přejít na výpis diskuzí

Jacob Sartorius

OSOBNOST 23.3.2016 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli máte rádi Jacoba tak se koukněte na mojí fanpage na insta - @mycutestjacob ;)
  • jacob je láska *14*
  • On nebejt zpevak ani o nem nevite
    Mate ho rady jen proto ze je slavnej a nebo ze ma prachy..
    • No jasně ty asi ne ale my třeba jo
    • Aneto ty seš blbá on je cute tak proč by jsme ho měly mít rádi jenom že je slavnej nebo že má peníze je cute a sexy *14* *14* *14* *14* *14*
    • znam ho dyl nez pres yb. skrz mscly. a vine a nemam ho rada jenom skrs prachy ale za to co dokazal a dokazal toho vic nez ty
  • Ak máte radi JACOBA na insta má SK CZ fanpage sú tam jeho msclly , fotky a niekedy budú aj fan fictions
    Insta: jacobsartoriusskcz
  • Ja osobne JACOBA milujem neviem či ste si to všimli ale od Sweatshirt sa strašne zmenil v správe krásne spieva chcela som ísť do Kolína ale nemala som odvoz a bolo mi to strašne ľúto plakala som kvôli tomu ale snáď bude aj lepšia šanca a možno že raz vystúpi aj na SK Alebo CZ.
    • V *speve
  • Zajímalo by mě jak se jmenují jeho fanynky.. Když např. fanynky Justin Biebera jsou Belberky (nemám páru jak se to píše), tak jak se nazývají fanynky Jacoba tedy jestli se nějak vůbec nazývají..
    • jacobsessers
    • Bieberky
    • Ahoj ja treba osobne Jacoba totalne miluju a rikam ze jsem Jacobka
    • nazýváme se Cuties :)
    • nazýváme se Cutie :)
  • Milé faninky,
    Tím že píšete do komentáru že je jenom vas tak v tom se mylite ,on se musi rozhodnout kdo je jeho.
    • Máš pravdu nechápu to jak to někdo může napsat
  • Miluju Jacoba. Byla jsem na jeho koncertě v Kolíně
  • Jacob je krásnej... Talentovanej a prostě dokonalej kluk... Hodně mě ale štvou holky tipu 'Jacob je jenom můj' 'Jacoba mám jen já a ty si dej pohov' a podobně... Holky... On má milióny fanynek
  • Nechápu některé z vás. Možná, že Jacob je váš idol ale to neznamená že je váš! Eh.. Každý z nás má jiný názor. Prostě každý z nás je jiný, a nikdo nemusí se vším souhlasit-.- Ukřižujte mě tu k smrti, mě je stejně jedno kdo s čím nesouhlasí, já to říkala =)
    A.K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit