Přejít na výpis diskuzí

Jan Kopečný

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Honza Kopeční je moc simpatický hezký a moc se mu to show tvoje tvář má známí hlas povedlo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    ´´´´´´´´´je boži======== Jan Kopečný *14* *14* *14* *14* sladkej milej cool *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    ´´´´´´´´´je boži======== Jan Kopečný *14* *14* *14* *14* sladkej milej cool *14* *14* *14* *14*
  • casanova
    ´´´´´´´´´je boži======== Jan Kopečný *14* *14* *14* *14* sladkej milej cool *14* *14* *14* *14*
    • Tak se nezblazni!,a nepiš to stokrát!!!!
  • To mu to jsem nepřála jít do finále nic nepredved,shodnu se s lidma že to měl být Maxián,ten je hodný,spongeboba mluvil,docela mě to štve:-(
  • Není ani hezkej natož zabavnej!
    • Tak se podivej na sebe a nekritizuj druhy co neco umi na rozdil od tebe.
      • No,v tvari nic nepredved prala jsem to maxianovi ten narozdil umí!,tenhle je osklivej a zabevnej není!
        • no hlavně že ty si super hvězda..on něco dokazal .. co si dokala ty. kritizovat umí každej. *3* *3*
          • Milí anonyme...za 1.nepise se každej ale každý. A za 2. Nikdo není super hvězda,všichni jsme jen blbý lidi,a nic víc,ale to neznamená že je Kopečný super hvězda!
          • Jo,a tak co dokázal!?,akorát tak štvát lidi':-)
        • Tak se predved ty ty nulo
          • Jo, tak se předved ty já nic neříkám jen říkám to co si myslím mě se prostě nelíbí a nechtěla jsem aby postoupil,ani nevíš která bije ty ty nulo!:-)
            • No a co každýmu se líbit nemůže,i kdybych si vzala sto brýli,stejně bude osklivej!
            • Mě taky nepřijde moc hezkej,ale nikdo nemůže za to jak vypadá,když má krátký vlasy tak to je fakt hezkej,má jen. Blbý vlasy nic víc!;-)
            • Jestli je Jan kopecny osklivej tak ty si porid dioptrie ty nimande
  • Magdalena14
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ahoj jane kopečný
    moc jsemi líbí jak jste vistupoval v
    tvoje hlas má známí talent
    jste simpaták
    a přeji hezký den
    a vjeruška aděti z klíčku vám drží palce až bude te mýt muzikál
    tak at jse všechno povede
    a jestli bijste přijel na zahradní slavnost bívá někdy v červnu nebo včervenci
    a napište prosím vjerušce tikalové pa lenka hnojská
    • Nejdřív by jses mela naučit na telefonu a hlavně CESTINU a pak až něco psát!:)
    • pane kopečný tady máte muj mejl
      lenka . hnojska a seznam . cz
      • Jo!'a ještě angličtinu!'nechapu jak muze někdo napsat mejl když se to píše mail!a @ tam mas taky!
  • Me se moc nelíbí!;((
    • Me taky ne a to vzhledem i vsim jinim!
  • Super !!

    Moje Kámoška moc, moc, moc fandila Honzovi ale když ji vypadl tak ji to bylo moc líto!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* Skoro všichni ji vypadli !!! *7* *7* *9* *9* *3* *3* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit