Přejít na výpis diskuzí

Jana Štěpánková

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to velká herečka, ale její dnešní vystoupení proti počtu komunistů v ps mě naštvalo, celá vaše rodina se za komunistů těšila spoustě rolí a teď vám vadí pár většinou slušných komunistů v ps? Upozorňuji, že jsem nebyla a nejsem členkou této strany
  • Přeji Vám, paní Jano, vše dobré k dnešním narozeninám. Ať se Vám ve všem daří. :-)
  • Letos bude mít herečka Jana Štěpánková 6.září neuvěřitelných osmdesát let. Zdraví ji souznitel v dnu narození Kamil
  • nedávno psal Blesk o zdravotním stavu p. Jany a zmínil v té souvislosti "PROKLETÍ" nad rodinou Štěpánkových, protože mnozí členové zemřeli na nemoci plic. Překvapilo mě, že redaktoři bulváru dokonce dokážou nazývat věci pravými jmény. ALe zřejmě si to vlastně ani neuvědomují. Prostě jen použili nějaký výraz (prokletí), protože "se to tak říká". ALE ona je to "náhodou" velice přesná pravda!!! Otázkou však je, zda zůstane jen u správného názvosloví, nebo s tím lidé, kterých se to týká, vůbec hodlají něco dělat!! COŽ takhle zlomit to prokletí nad rodinou Štěpánkových, zvrátit situaci p. Jany a dát prostor konkurenci bezradných lékařů????? TO je jen malý začátek ..!!
  • Hkuboce smekám!!! *6*
  • PANÍ HEREČKA

    Na rozdíl od jejího bratra Martina,kolegyně Jiřiny Bohdalové,Zdeňky Hadrbolcové a dnes už musím říct i Jiřiny Jiráskové,to je PANÍ HEREČKA,stejně jako Jana Hlaváčová a Iva Janžurová. Nemluvím o jejím bratru Petrovi Štěpánkovi,který je také skvělý herec. Mají to oba v krvi po svých předcích-hlavně po svém otci Zdeňkovi Štěpánkovi. *1* *1*
  • Souznitel v dnu narození.

    Zdravím pani herečku Janu Štěpánkovou. Jak se daří? Mohl bych se zeptat v divadle, ale nechci být obtížný a s časem jsme také na štíru. Navíc nejsem z Prahy. Já jsem se letos setkal s Váma 13.5 2009 v Praze před divadlem a vyfotografoval se. Nevím, zda si to pamatujete, jsem souznitel v dnu narození Kamil. Letos jsem se setkal několikrát s Hanou Zagorovou a také 9.10 2009 v Plzni s Richardem Mullerem, který se se mnou také setkal a také vyfotografoval. Mám tedy v bytě na stěně vyfocené čtyři osobnosti narozené 6.září. Zoru Jandovou, Hanu Zagorovou, Richarda Mullera a Vás. Přeju Vám hodně zdraví do budoucna, ale cukety nejím. Zdraví Kamil *14*
  • kiryl

    Z Bělaruska!

    Vážená pani Jano Štěpánková! Poprve promin'te špatnou češtinu. Jsem z Bělaruska. Jsem lekař. Nemocnice na kraji města je pro mě jeden s krásných čěských filmú a doktorka Dana Kralová je pro mě nejlepší a nejkrásnější doktorka! Děkuji Vam mockrat!
  • Vše nej

    K Vašim dnešním narozeninám přeji vše nej.Hlavně hodně zdraví, štěstí, pohody. Monika
  • sylviky

    Všetko naj...

    Milá Jana Štěpánková!
    K dnešným narodeninám Vám prajem veľa zdravia,šťastia a úspechov.Všetko dobré.S pozdravom Sylvia

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit