Přejít na výpis diskuzí

Jana Šulcová

OSOBNOST 3.7.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Šulcová,četl jsem si Váš rozhovor v příloze Mladé fronty Dnes. Jedině s Vámi souhlasím,převrat v r. 1989 nepřinesl pro všechny lidi jen to dobré.
  • Včera jsem viděla pohádku Kráska a Zvíře. Paní Šulcová je tam krásná jak panenka.Nejhezci herečka ve své době....podobná BB a ještě hezčí.
  • Pani Jano, prajem vela zdravicka a sem-tam nejaku tu ulohu. Stvarnila ste krasne roly... No a S Tebou mne bavi svet,,, parada... Vsetko naj. :) *14* *14*
  • Violetta
    Tak dneska to bylo.. V Rytmus života... Janičko, Vy vážně komunikujete s duchy? Jestli ano, tak to nevadí.... Rozhodně se mohl vítr prohánět po Vašem domku, ale jestli Vás to baví.. xD
  • Paní Šulcová, moc Vám to v Prostřeno slušelo, jste milá a společenská. Zapadla jste do party úžasně.A to, že jste byla nad věcí při menším nedostatku,Vás chválí, já bych se zhroutila. Mějte se hezky, hodně zdraví a krásné role.
  • Vážená paní Jano,
    moc ráda jsem Vás viděla v "civilu" v pořadu Prostřeno. Sluší Vám to! Marta
  • Vždyť je to placená zábava. Ať prodá barák a koupí si garsonku. Také se nedá tolik pít. TO stojí peníze. JIní důchodci dřeli a nemají ani tolik, ani práci.
  • Dobré světlo

    V roce 1986 hrála i ve filmu "Dobré světlo" a ten chybí v její filmografii.
  • narozeniny

    Milá Jano
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • winka

    Každý...

    ...si projde nějakou svou životní lekcí a krizí.Málokdo umí bojovat... Lepší je trpět sebelítostí. Vy jste dokázala zvítězit sama nad sebou. Jste i nyní nádhernou ženou. Hodně štěstí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit