Přejít na výpis diskuzí

Jana Šulcová

OSOBNOST 3.7.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • winka

    Každý...

    ...si projde nějakou svou životní lekcí a krizí.Málokdo umí bojovat... Lepší je trpět sebelítostí. Vy jste dokázala zvítězit sama nad sebou. Jste i nyní nádhernou ženou. Hodně štěstí.
  • Paní herečka

    Nevím zda paní Šulcová se dostane na tento článek,ale byla bych ráda jelikož když jsem kdysy schlédla 13komnatu o její herecké profesy i rodinném trauma tak jsem nechápala jak tato jemná a velmi nadaná herečka mohla ze dne na den tak klesnout ke dnu zásluhou jejího býv.manžela ale ona přes velké překážky a svých dcer i přátel se postavila na nohy a začala opět hrát a být úspěšná.Moc jí fandím a mam vždy radost když dávají její z mládí krásné filmy i dnes je to dáma jak se patří k jejímu věku a velkou láskou ke zvířázkům jako jsou pejskové.Chtěla bych jí popřát krásné vánoce a úspěšný Nový rok 2009 ať stále je tak svěží ráda bych se sní osobně setkala při kávě v klidné kavárně a naslouchala její herecké zážitky i zkušenosti životem.Pisatelka
  • Adresa

    Prosím o zaslání adresy p. Jany Šulcové. Jsem bývalý spolužák a rád bych ji pozdravil. Dík
  • Včera jsem viděla pohádku Kráska a Zvíře. Paní Šulcová je tam krásná jak panenka.Nejhezci herečka ve své době....podobná BB a ještě hezčí.
  • Vždyť je to placená zábava. Ať prodá barák a koupí si garsonku. Také se nedá tolik pít. TO stojí peníze. JIní důchodci dřeli a nemají ani tolik, ani práci.
  • Paní Šulcová, moc Vám to v Prostřeno slušelo, jste milá a společenská. Zapadla jste do party úžasně.A to, že jste byla nad věcí při menším nedostatku,Vás chválí, já bych se zhroutila. Mějte se hezky, hodně zdraví a krásné role.
  • Violetta
    Tak dneska to bylo.. V Rytmus života... Janičko, Vy vážně komunikujete s duchy? Jestli ano, tak to nevadí.... Rozhodně se mohl vítr prohánět po Vašem domku, ale jestli Vás to baví.. xD
  • Vážená paní Jano,
    moc ráda jsem Vás viděla v "civilu" v pořadu Prostřeno. Sluší Vám to! Marta
  • narozeniny

    Milá Jano
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Dobré světlo

    V roce 1986 hrála i ve filmu "Dobré světlo" a ten chybí v její filmografii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit