Přejít na výpis diskuzí

Jennifer Winget

OSOBNOST 30.5.2016 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Jennifer :) Mám ťa velmi rada si velmi pekná
    si velmi dobrá herečka a tiež aj Saras seriál Indická nevesta sa mi velmi páči
    navyše ak stě v 'nom hráli ty a Saras :) ... stě velmi výborný pár
    stě najlepší herci na tomto svetě mám aj stránku kdě prydávám vaše fotky a tiež aj k tomu prýbehy <3 ....Lebo stě výjimečný :) ....
    Roli si perfektně zahrála a velmi ti všetky sáry slušey lebo si prekrásná <3 .
    A nikto na těba němá :) .....Prajem ti všetko najlepší skór <3 .... *14* *14*
  • ahoj Jenifer Winget si super herečka i saras a ten serial indická nevěsta byl krásný ani jednou sem ho nevynechala fakt moc pěkný serial ste super máš dobrou povahu libi semi jak se chovaš k lidem i saras doufam že bude dalši serial kde budeš ty a saras těšim se a všechno nej a hlavě zdraví a at si pořad vesela a štástná :) *4* *4*
  • جينيفر ونجت ممثلة جيدة حقا حصلت على المواهب، فإنه لأمر مؤسف أن أنت طالق من كاران أنا آسف ولكن ممثلة جيدة والعمات بث المسلسل الجديد beyhadh الولايات المتحدة ونانهو ينظر حتى لا تقوم بنصيحة الشاي
  • Ahoj jenifer vinket mama ta rada a si ta najlepšia herečka na celom svete chcela bi som ti iba povedat že si ta najkrajšia baba na svete mam ťa rada ahoj *3* *4* *5* happi britnay
  • Kumud si moc krásná a v seriálu indická nevěsta hraješ moc výbornou roli takové jaké máš srdce kdyby by taková každá tak je každej chlap spokojenější ;) i saras tam hraje hoc dobře :) si jen moje kumud :* *14*
  • Ahoj #JENNIFER **#WINGET. Přeji ti hodne zdravy at si moc štastnaa
    Maam te moc **#Rada
    A buď takova jakaa si si užnasnaa herečka aj saras moc vam to spolu sluší :* :* :* mam vas moc rada užísi narosky...**#HAPPY **#BRITNAY :* :* :* :* :D :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit