Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zonyga

OSOBNOST 28.4.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S jeho Cd jsme testovali firemní skartovačku. Fungovala výborně a skousla ho i s obalem :-)
  • Jirka Zonyga

    Ahoj. Víte někdo něco o tom Zonygovi? Hraje vůbec někde? Slehla se po něm zem? *9* *9*
    • Re: Jirka Zonyga

      Hraje, zpívá všude kde to jen jde :-)))
    • sisinkasev

      Re: Jirka Zonyga

      Já ho viděla v Dubňanech 15.8.2009 a jak ve fotkách je 3. fotka jak zpívá,tak to fotila moje mamka.
  • sisinkasev

    Vše nejlepší

    Ahoj Jirko!
    Přeji ti všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí k narozkám!

    Já jsem ho viděla!!Mám jeho podpis a jsem s ním vyfocená a natočená!
  • Jiří Zonyga

    Milý Jiří
    Blahopřeji k Tvým dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Tvém nové zpívající profesi XF a atd.
  • parket..a

    :-O

    Upřímně řečeno ho nemám ráda, neumí moc zpívat a nelíbil se mi už v XF!
    Ale tak je to skoro vždycky.Aneta Langerová byla jediná výjimka, ale třeba druhá řada-vyhrál Horváth a skoro o něm není slyšet, na druhým místě byl Petr Bende a o tom slyšet je! Pak vyhrál Drda, taky nic, druhej byl Spilka o něm sice slyšet není, ale aspoň uměl zpívat!
    A u XF to bylo to samý!Kdyby vyhrál Ruml, aspoň bychom o něm věděli, ne jako o Zonygoj *16*
  • dofman5

    nwm

    co se tady hadate vy parchanti každymu se libi neco jinyho ja sice jirku moc nemusim protoze posloucham eminema ale nadavat na nej nemužu protoze je to moravak stejne jako ja....
  • Fakt super člověk!

    Tohle je ten nejsuprovější člověk s tou nejsuproější deskou!!!!
    cd,,Kus Cesty Zbývá'' je opravdu supr! *4*


    S pozdravem Kristýna T. *4*
    *4* *4* *4*
  • snake666

    nika1979

    Prosím Tě, začni se už chovat jako normální člověk!!! Proboha, to se po tobě nedá vůbec číst!!! Když něco píšeš, tak si to po sobě ještě několikrát přečti, než to odešleš!!! Ty nemáš 29let, to mi nevymluvíš a tečka *8* *16* *8*
  • nika1979

    j.z. nejjjjjj

    jirka zonyga
    1 genius = supr zpěv. image. mužskej naprave mistě.............%%%%%%%%%%%%%%%% %%%% *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14*
  • ZONYGA JE NEJ

    Takže lidičky mám pro vás pár větiček. *3* Zonyga,je nejlepší,a ten kdo si myslí něco jiného tak je velký hlupák,já vím,že jsou i jiní a lepší zpěváci v ČR,ale pro mě je prostě borec.A ten kdo si myslí,že se s šátkem opičí po Spilkovi,tak se zatraceně mýlí,protože Zonyga šátek nosil,když Spilka ještě tahal kačera,a vím to protože ho znám od malička a taky jsem ho slyšela nejen na X Factoru,ale také mimo,když ještě zpívával se svojí starou skupinou.A nakonec Vám chci říct,že to jeho new CD je úplně goooood,tak neváhejte a trochu do něj investujte.Díky,že ste mě vyslyšeli *14*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      tady vam dam
      web jiři zonyga.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      vico mate jirku zonygu rady ma te jako tak ti řeči nech te konovy ten ma větčí hlavu a na ti co uražeji .at jsem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      nechodi *14* *14* *14* *9* *1* *4* *4*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      včera bil jiři zonyga supr ,,,,,,,,,,,,,,,,, českem slavikovy zlatem ze samima 8................ a spousta dalšich
      .........................................
      osobnosti.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      souhlasim jirka zonyga je nejjjjjjjjjjj super pisně ja obdivuji čiže jste husličky čije kdovas tu zanech.
      faninka veronika korodiova *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit