Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zonyga

OSOBNOST 28.4.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • boreček

    Jirko, dneska to Rumlovi "nandáš". Jsi BOREC !!! *3* *4*
  • NN ZONYGA

    Někde jsem tu četla, že tento ,,zpěvák'' špatně reprezentuje ČR, co se X FACTORU týče a souhlasím. Je to tak, on se pro showbyznys nehodí, ani trošku. Měli to vyhrát All-X, ty by nám všichni záviděli.
    • Re: NN ZONYGA

      je mi jedno jestli se líbí některým zvás nebo ne ,ale já ho žeru je goooooooooood
      slečna......... *1* *1* *1* *15* *15*
    • Re: NN ZONYGA

      *15* vzpamatuj se,ALL-X by nám nikdo nezáviděl. Jsi normální? To jsou šašci a né zpěváci!! *1*
      • nika1979

        Re: Re: NN ZONYGA

        každej ma sve iluze mislim to važně
        but slušni jo. neberte nam ho neni chudak an debilek to jste vi,,,,,, vite humus toneni hih šašci to nejsou zpěvaci ano u mite všichny zpivat co..... *13* *13* *13* *13* *13* *13* *5* *14* *14*
        ja jiřiho zonygu zbožnuji
  • dofman5

    nwm

    co se tady hadate vy parchanti každymu se libi neco jinyho ja sice jirku moc nemusim protoze posloucham eminema ale nadavat na nej nemužu protoze je to moravak stejne jako ja....
  • Borec

    Jirko, gratuluji k vítězství. Od začátku jsem ti fandila. Užij si to. *4* *5* *15*
  • Fakt super člověk!

    Tohle je ten nejsuprovější člověk s tou nejsuproější deskou!!!!
    cd,,Kus Cesty Zbývá'' je opravdu supr! *4*


    S pozdravem Kristýna T. *4*
    *4* *4* *4*
  • umí

    Jiří,zasloužil sis to...umíš.Už se těším na Tvé CD
  • super

    JIŘÍ, MOC GRATULUJU A RADUJU SE Z TVÉHO ÚSPĚCHU, KTERÝ BYL OPRAVDU ZASLOUŽENÝ. MUŽNÝ HLAS A OSOBNOST = VÍTĚZ!!!
    TĚŠÍM SE NA TVÉ CD *14*
    FANYNKA
    (jen o rok mladší *1*
  • Jasnej vítěz

    Věřila jsem že se dostaneš hodně daleko a v hloubi duše jsem doufala že vyhraješ..seš opravdu BOREC a já ti to ze srdce přeju *3*
  • Jirka Zonyga

    Ahoj. Víte někdo něco o tom Zonygovi? Hraje vůbec někde? Slehla se po něm zem? *9* *9*
    • Re: Jirka Zonyga

      Hraje, zpívá všude kde to jen jde :-)))
    • sisinkasev

      Re: Jirka Zonyga

      Já ho viděla v Dubňanech 15.8.2009 a jak ve fotkách je 3. fotka jak zpívá,tak to fotila moje mamka.
  • trapas

    *9* Tak a mame to.Tedkom Jsme si vyslouzili pekny trapas - nase ceska republika ukazala jakeho viteze sme vybrali... Takze dam vam co jsme pro nej hlasovali jednu radu: Srovnejte si britskeho vítěze X-factoru Shayna Warda a naseho viteze X-factoru toho Jiřího Zonygu. Hele ja tady nechci urazet nebo tak, mozna vam to tak bude znit - vam fanouskum, ale myslim ze Zonyga vaaaazne neni VUBEC reprezentativni zpevak pro nasi republiku!!mel vyhrat ten druhy, protoze toto fakt neni spravny reprezentant *16* *8* *9* *7* *9* *13*
    • Re: trapas

      Přesně tak..!!
    • Re: trapas

      Narážíš asi na vzled Jirky. Jenže pochop,že soutěž nebyla o kráse. Jirka sice není žádnej playboy,ale o tom to fakt nebylo. Ať si bulvár píše,že mu to vyhráli bohatí kolegové kamioňáci..kdo tomu chce věřit,věří tomu a naopak..a jestly máš na mysli Jirkův vesměs rockoví repertoár,budu citovat Petra Jandu,který kdysi řekl-"Rockeři nemají moc fanoušků,za to je mají na celý život" Nazdar *3*
    • Re: trapas

      strc si ty svy keci do prdele zonyga je super a vyhravaji jen ti nejlepsi a kdyby byl jirka ny urovni warda tag by mu nakopal prdel !!!! *16*
      • nika1979

        Resexy jirka zonyga

        nestrčim jsi ti sova někam jasně . jasně
        lulu ......... bud slušnej... .roštaku *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *9* *9* *9* *10* *10* *10* *10* *8* *15* *5* *5* *5* *5* *13* *9* *9* *9*
    • Re: trapas

      Vážený Jane,
      chtěl bych tam vidět Tebe. Jirka je zpěvákem od přírody a ty kokrhaly, kteří umí špatně dvě slova z anglitštiny, tak to je trapas. Z těch, kteří v X-factoru učinkovali, tak byl zpěvákem nejlepším. Franta
      • nika1979

        Re: Re: JIRKA ZONIGA

        TO NENI TRAPAS .. TI NEZNAŠ PŘISLOVY KOLIK UMIŠ JAZYKU TOLIKRAT JSI ČLOVĚKEM JA TAKY UMIM JAZYKY .ČR SR ANGLICKY RUZ S ITALSKY *14* *14* *13* *13* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit