Přejít na výpis diskuzí

Joanne Rowling

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přál bych si aby gamebooky FF a Lone Wolf byly tak oblíbené mezi dětmi jako je Harry Potter.
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Všechno nejlepší k narozeninám, Jo :) ♥
  • ♥♥♥♥♥♥♥ONA je uplne úžasná!♥ Je umění napsat takovou knihu jako je Harry Potter! !!!!!
  • Mohla bych se jenom zeptat jaktože by byla její kniha méně prodávanější jenom proto že je žena? :o Děkuji za odpověď
    • Dříve bylo velice neobvyklé, aby žena byla spisovatelkou a díly žen bylo opovrhováno.
    • Protože společnost je sexistická a mysogynní *3*
    • Figy
      Ženy bývaly a bývají bohužel po celém světě diskriminovány.
      • Figy
        Ahoj, zdravím své současné i potencionální fanoušky a čtenáře. Jsem Michal Frnka, také spisovatel, byť začínající. Jak se zde mohu přihlásit? Zkoušel jsem vytvořit o sobě účet, vložil i fotky s mou prvně vydanou e-knihou Anežka a Michal. Nenašel jsem možnost uvést další mé knihy. Sice ještě nevydané a jedna není dopsaná, ale pracuje se na vydání dvou. Zvláštní svět (fantasy) Štěpánek, veverka Papaka a kohoutek Todot (Pro děti). Píši historický román Příběhy z arabských chalifátů. E-knihu Anežka a Michal lze snadno vyhledat. Stačí zadat jméno Michal Frnka do vyhledávače, zobrází se můj facebook, případně facebook díla Anežka a Michal, kde jsou ukázky i z dalších mých děl. Rád bych zde uvedl mé knihy i když ještě nevyšly, poněvadž jsem předběžně domluven na vydání obou děl tentokráte v tištěné podobě. K e-knize Anežka a Michal vyšla také tištěná limitovaná verze, prozatím v počtu 16kusů, vše na zakázku, zamluveno předem a vyprodáno. *3*
    • Protože v jednu dobu bylo nemístné, aby žena napsala knihu a někdo ji četl a ve společnosri to někdy ještě přetrvává.
  • Very very very much super than much!!!!!.....OMG.....vy si asi neuvědomujete že tohle je pouze český web....co by tady asi Rowlingová dělala..... *16*
  • Je vám jasné, že ona si to tady číst nebude. :D
    • jóno :D
  • Joanne, Harry Potter is the best book and film.Film is super and the best film.And book is vey,very super.Thank you very much for the best book and very,very super film.Alice *14* *3*
    • Si děláš prdel, ne ? :DDD Nejen že tohle je český web ale radši počkej počkej do druhé třídy, kde se budete učit angličtinu. Následně zjistíš jakou hovadinu si tu napsala ;) ...
      • Hej co máš za problém? Bylo to od tebe hrubé!
  • Happy Brithay Joana and thank you for the series of Harry Potter
  • Nwm nwm ale chci videt co mi odepisete kdys napisu ze je to kudna *1*
  • Newtonova
    Thanks you J.K. Rowling for my childhood. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit