Přejít na výpis diskuzí

Joanne Rowling

OSOBNOST 31.12.2006 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dík

    Dík za Harryho Pottera *5*
  • píča

    píča píča prostě jenom píča
    • Co jsi ty?? Pravděpodobně to nevíš takže ty jsi srab , hnusák, idiot, pokračovala bych ale ty víš jak by to pokračovalo, takže proč se unavovat ... Je nejlepší spisovatelka na světě! Pamatuj si, že si za tímto názorem budu stát pořád!!!!! *16* *12* *10* *13* *4* *1*
    • a co jsi ty???
  • ahoj

    díki za harryho pottera *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* mockrat diki
  • rft

    Harry Potter mě bavil ze všech knížek který jsem kdy četla nejvíc!
    Miluju to číst!
  • nejlepší

    Harry Potter moc za tyhle knížky děkuju už si je čtu asi po desátý prostě nej!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1*
  • David

    Mrdal bych ji... Je to skvělá kunda.. a dobře píše knihy. *14*
  • můj pohled na fantasi

    fantasi se mi líbí hlavně proto,že čtu o něčem co nikdy nezažiju.nevím,ale někdy mě nudí číst zamilovaný romány,když sem sama zamilovaná a prožívám až na vyjímky podobný věci jako ta hrdinka...u fantasi je to jinný.mimochodem-harry potter je jedna z nejlepších knížek co sem kdy četla...myslím dokonce, že jedna znejlepších knížek vůbec... *4*
  • -_-

    Nechápu lidi co na ní nadávaj, protože je britka? Protože je blondýna? Vážně nechápu... A odsuzuju ty lidi který na ni nadávaj. Protože kdyby žádnou z knich nenapsala vypadalo by období kdy mi bylo 10-15 úplně jinak. Vždy jí budu obdivovat *3*
    • lenže ona v skutočnosti nie je. blondína
      ale rysavka:-)
  • Je to výborná spisovatelka!!!! *3* *4* *3* *4*
  • Příspevek

    jestly takhle nadavate na Joanne Kathleen Rowlingovou tak ste teda dost hnusní ... !!! Rowlingova nejlepší spisovatelka ... !!!!
    • Ona není Kathleen. To K. měla jenom proto, aby to vynělo jako mužské jméno (J.K.Rowling), protože v té době se knihy od žen špatně prodávaly...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit