Přejít na výpis diskuzí

Karel Svoboda

OSOBNOST 25.10.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Pan skladatel byl Karel Svoboda, je ho škoda

  • Můžu říct nenahraditelný?
    • Souhlasím byl a je nenahraditelný
  • Luky1987
    Karel Svoboda byl výbornej skladatel
  • Nejlepší skladatel! Každý den slyším jeho písně v rádiích a TV ..Moc mě to mrzí že takový člověk se srdcem na pravém místě zemřel!
  • Bezkonkurenční, fenomenální skladatel. Jeho talent nemá obdoby.
  • K jeho dílu, tak jak zaznělo na oslavě jeho 65 let.
    Karle jako skladatel umíš být jednoduchý jako Vivaldi.
    Romantický jako Chaikovsky.
    Poetický jako Bethowen.
    Rytmický jako Chacaturjan.
    Zachycuješ nápěvky dnešního života jako Janáček.
    Melodik jsi jako Smetana a Dvořák dohromady
    a přitom jsi originální jako Karel Svoboda!
  • Denně na pana Karla Svobodu myslím! Denně!!! Ono to ani jinak nejde, když znáte každou jeho notu, hudbu, z které mrazí a ta hudba se na nás valí odevšad - film,rádio,znělky,hudební kulisa v různých nových pořadech..Ti co neznají celé jeho dílo mnohdy ani neví...Génius, nesmírně nadaný a k tomu všemu pilný. Klamal tělem, mnohdy spolupracoval s lidmi o 30 let mladšími a to si mnozí ani neuvědomí. Jeho pracovní tempo bylo šílené, perfekcionalista,precizní,do nejmenšího detailu vše propracoval. Na růžích ustláno neměl,ale byl to bojovník, ovšem každý pohárek se jednou naplní... Takový konec si věru nezasloužil.Denně si kladu otázku - Bylo to opravdu jeho rozhodnutí ?!?!
  • Pan Svoboda byl velmi citový a charakterní člověk,škoda,že jsem ještě nikde nečetla o jeho pravé tváři ?
  • Pro mě je Karel Svoboda geniální skladatel,který vytvořil neuvěřitelné množství nádherné,melodické hudby,při poslechu jeho písniček,filmové hudby, muzikálů je mi vždy smutno,že už není mezi námi.U nás nemá konkurenci a asi ani mít nebude.
  • Nezapomínám.

    Včera jsem sledovala Tři oříšky pro Popelku,to je pro mě hlavně vzpomínka na Karla Svobody a ještě Noc na Karlštejně.Já vím, co všechno složil,ale tyto dva pořady na mě působí nejvíc.U Popelky brečím.Na Karla se nedá zapomenout.Takový člověk není a bude to trvat,jestli někdo takový bude,pokud vůbec bude.Čest jeho památce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit