Přejít na výpis diskuzí

Karel Svoboda

OSOBNOST 25.10.2010 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zbohem

    Čest Vaší památce, máme Vás rádi a nikdy nezapomeneme...
  • Chtěla bych Tě pohladit a říct Ti: "Nedělej to, prosím..."

    "Kéž by se dal vrátit čas a mohli bychom Ti pomoci", tak tato věta se asi honí v hlavě mnoha lidem... Není den, aby mi kvůli Tobě netekly slzy, chybíš tady, ale nezbývá nic jiného než respektovat Tvé rozhodnutí, i když to bolí. Nechť Tvou duši opatrují Ti nejhodnější andílci. Zůstaneš navždy v našich srdcích
    • Re: Chtěla bych Tě pohladit a říct Ti:

      Tak tak, byl to pro mě vzor chlapa, netušila jsem, jak moc mě jeho smrt vezme. Karle stále na Vás vzpomínám a nikdy nezapomenu. Díky
  • ..........

    Je to hrozná ztráta...ale musel k tomu mít nějaké důvody...snad je mu teď lépe....Kéž by!!
  • Nezapomínám.

    Včera jsem sledovala Tři oříšky pro Popelku,to je pro mě hlavně vzpomínka na Karla Svobody a ještě Noc na Karlštejně.Já vím, co všechno složil,ale tyto dva pořady na mě působí nejvíc.U Popelky brečím.Na Karla se nedá zapomenout.Takový člověk není a bude to trvat,jestli někdo takový bude,pokud vůbec bude.Čest jeho památce.
  • Denně na pana Karla Svobodu myslím! Denně!!! Ono to ani jinak nejde, když znáte každou jeho notu, hudbu, z které mrazí a ta hudba se na nás valí odevšad - film,rádio,znělky,hudební kulisa v různých nových pořadech..Ti co neznají celé jeho dílo mnohdy ani neví...Génius, nesmírně nadaný a k tomu všemu pilný. Klamal tělem, mnohdy spolupracoval s lidmi o 30 let mladšími a to si mnozí ani neuvědomí. Jeho pracovní tempo bylo šílené, perfekcionalista,precizní,do nejmenšího detailu vše propracoval. Na růžích ustláno neměl,ale byl to bojovník, ovšem každý pohárek se jednou naplní... Takový konec si věru nezasloužil.Denně si kladu otázku - Bylo to opravdu jeho rozhodnutí ?!?!
  • mistr

    ahoj moc jsem milovala pana Svobodu a je mi na nic jakou spinu o nem pisou. Nemuzu se s tim porad smirit ze tu uz neni mezi nama. Kdyz slysim jeho hudbu tak se mi chce plakat.Jsem pekne nastvana ze nedaji pokoj Vendule Svobodovi. To je hnus.
    • Re: mistr

      Každý normální člověk přece musí pochopit, že sekretářka Vendula chtěla dědit.škoda jen, že si nevybrala nejakého dnešního zbohatlíka, ale tak úžasného člověka. Milá Vendulo, naschledanou v Pekle.
      • Re: Re: mistr

        ubožáku *16*
  • To co někdo ví a jiný tuší

    Čus, teď jsem objevil starý článek, ale zajímavou diskuzi. Teda hlavně jeden z posledních příspěvků. A řekl bych dost znalecký prostředí a logický. Stejně je Karla škoda. Měl to dotáhnout do konce a nebát se výhrůžek a mediálních masáží ze strany jeho ženy : www.kafe.cz/o-kom-se-mluvi/bulvarni -blondyna/omluva-pro-svobodovou-vlk -se-nazral-ale-co-neboha-koza-677.a spx *5*
  • dvojí život

    Pláče celý národ, je hudební ,,TEMNO",
    ALE, UŽ KONEC HRY NA SCHOVÁVANOU!
    ,,Karle, pošli písničku,prosím,díky"

    Věřím,že to bylo pouze ošklivé divadlo!

    *9*
  • Bezkonkurenční, fenomenální skladatel. Jeho talent nemá obdoby.
  • očí

    když tak koukám na ty fotky, tak jde z jeho očí číst, že ho něco moc trápilo. škoda ho. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit