Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Hrachovcová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste dokonalá, ale zajímalo by mne, z jakého prostředí pocházíte. Byli rodiče také umělci?
    Přeji více dobrých rolí, doufám, že Vám někdo nabídne i něco "vážného", abyste přesvědčila i ty, kteří zatím jen "reptají".
    Sylva
  • Jo Hrachovcová to umí v přístavu.
  • V seriálu Přístav jste neuvěřitelná , prostě perfektní , úžasná herečka . Už se na Vás vždy těším .
  • Jste super v přístavu a vůbec je s vámi čurina a mate moc Krásnou postavu asi jediná z hereček
  • Milá paní Kateřino, patřím mezi vaše fanoušky a velké obdivovatele. Máte totiž nezaměnitelný a krásný úsměv, jste stále atraktivní žena, výborná herečka a moderátorka a manželka výborného zvěrolékaře MVDr. Herčíka, kterého jsem také navštěvoval s mým čtyřnohým miláčkem. To, že milujete zvířata, pomáháte vašemu manželovi i v ordinaci, vás velice ctí a vážím si toho a vůbec všeho, jaká jste úžasná bytost.
    Sleduji také úžasná videna "Káčin zvěřinec" a je to opravdu velice úsměvné k pobavení - jenom malá drobnost. Když jsem shlédl roztomilé videno (snad z minulého týdne, nebo zátkem tohoto, bohužl si už přesně nepamatuji), byl tam přeroztomilý mopsík, ovšem vy jste ho nazývala buldokem a to byla trochu chyba. Nechápu, jak vám se to mohlo podařit. Ale nicméně jste u mě neztratila nic z vašich přednbostí a umu. Držím dál palce, jen tak pokračujte a přeji vám i vašemu ctěnému panu manželovi jen vše dobré, ať se vám nadále daří. Jiří Pražský *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :3 *14*
  • Vše nej k Vašim blížícím se kulatinám,držím palce a těším se na Vaše představení 18.září v Ostravě v KD-Akord(VELKÁ ZEBRA).
  • proč se tak blbě chechtáš k Nataše Gollové se nepodobáš ani omylem-...
    • Aby se potrefena husa ozvala
      • Spíš potrefena husa se vždycky ozve. Nervičky jste chytla, že?
  • Milá Kateřino,chci se zeptat,zda ještě stále sbíráte Elvise.Váš velký fanda.Z těch urážlivých keců co sem ti pitomci píšou si nic nedělejte,pro mě jste osobnost.Tak snad mi odpovíte na mou otázku až budete mít trochu času.Děkuji *3* *3* *3*
  • Zdravím Kateřino, jste krásná mladá žena a roli naivky hrajete bravůrně. Je ve Vás něco, co je pro nás pány přitažlivé. Přeji mnoho úspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit