Přejít na výpis diskuzí

Kendall Jenner

OSOBNOST 25.10.2013 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Harry nedávno v rozhovoru řekl, že sám neví jestli je bisexual, nebo jestli je hetero.
  • Kdo má taky Wattpad účet? :)) Directionerky napište mi do komentů prosím vaše uživatelské jména nebo napište nějaké vaše oblíbené fanfikce s 1D :)) díky moc ♥ /kecy si můžete odpustit :-* /
  • jaj no tak s kým chodí bože *16*
  • Mám otázku ešte stále chodia spolu Kendall a Harry styles chodia spolu stále ???❤️
    • Už spolu nejsou něco přes rok. Před nedávnem byl s jistou Tess Ward/blogerkou ,ale to bylo jen na chvíli. Už je zase singl
  • Zbláznili jste se??? Proč tady řešíte všichni jen vztahy nebo sem píšete, že je Harry Styles gay? Harry není gay. Je to normální kluk vždyť měl holky. Každý, kdo o někom takovém napsal podobnou věc jako NĚKTEŘÍ tady, bylo to jen z nenávisti nebo s závisti. Zamyslete se, vždyť vám nic neudělali.

    Nemyslím to tak, že by jste měli všechny milovat, nikdy na světě nebude člověk, který bude mít všechny rád, ale to je prostě příroda. To nikdo nezmění. Já taky nemám Kendall moc v lásce, ale aspoň o ní nepíšu výhružné komentáře jako někteří JEDINCI.

    Takže se nad sebou prosím zamyslete. Jsme lidi, neměli by jsme být na sebe tak zlí.

    Ps: V téhle 'slohovce' jsem nepsala podrobně lidi, takže na mě prosím nebuďte naštvaní.
  • Kendall je nejlepší....moc jí to sluší s Harrym *14*
    • podle mě nejsi normální harry si zaslouží lepší
  • Nej moje nejoblíbenější modelka *14* *14* *14* *14*
  • Jste pěkní šprýmaři - jak 20 holka může mít syna ve věku 22 let, tj. (Harry Styles), opravte si laskavě odkazy a nežertuje s lidmi
    • Ehm víš, že Kendall je opravdu 20? A Harry není její syn :D
  • Bože :D umírám smíchy jak tady všechny Directionerky posílají Kendall do hrobu :D Probuďte se!Stejně s ním nebude ani týden
  • Bože a čo ak aj spolu chodia, tak sa majú určite radi... Všetci veľmi dobre vieme aký je Harry skvelý a nezaslúži si už konečne dievča? Ako fanúšikovia by ste ho mali podporiť a nie závidieť. Viete, že Harry bude nás jeho "stylečatá" vždy hrozne milovať :) tak im to doprajme, aj keď to je zatiaľ len nepotvrdený fakt :)
    • Dyž byli v roce 2016 na jachtě, byl to fake, aby se Harry víc proslavil stejně tsk i Kendall

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit