Přejít na výpis diskuzí

Kendall Jenner

OSOBNOST 25.10.2013 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kendel neni spatna ale nelibi se mi moc ..ale Amy ma pravdu ze bieber udelal krok dopredu ja sem fanynka biebra ale taky mi prislo trapny jak se porad se sel rozchazeli schazeli jak deti proste si uz davno meli uvedomit ze si nejsou souzeni a hotovo sice je to divny kdyz neni se sel clovek byl,na to zvyklej ale tak co se da delat je zo jeho vec
  • Tím že jí tady budete nadávat si nějak nepomůžete.. :D
  • Narry
    Harry s ní nechodíííííííííííííííí!!!!!!!!!!!
  • Tak a dost mám v tom zmatek s kým ona vlastně chodí?S Harrym nebo s Jedenem?? *8* *8*
    • Já to taky nechápu nejdřív ji načapali s Harrym v horách..A tady má že chodí s Harrym i s Jedenem.!
      Já si myslím, že ani oni sami neví!!!
      • já nechápu proč to tam píšou a proč vlastně sou na osobnostích takový bláboly??s kým chodí a s kým chodila vždyt je to její život a její starost!!!!!
    • S Harrym:*
      • Aha :* s Harrym jí to mock slušíí!!! :*
      • Neeeeeee no to neeee nemůže chodit s Harrym.Harry je zadaný s Louisem *14* *14* *14* *14* *14*
  • Divná...
  • Ta že je modelka jo? Tak to bych už modelku mohla klidně dělat já *8*
  • Bože a čo ak aj spolu chodia, tak sa majú určite radi... Všetci veľmi dobre vieme aký je Harry skvelý a nezaslúži si už konečne dievča? Ako fanúšikovia by ste ho mali podporiť a nie závidieť. Viete, že Harry bude nás jeho "stylečatá" vždy hrozne milovať :) tak im to doprajme, aj keď to je zatiaľ len nepotvrdený fakt :)
    • Dyž byli v roce 2016 na jachtě, byl to fake, aby se Harry víc proslavil stejně tsk i Kendall
  • Vážně chodí s Harrym?
    • Chodila ale sa rozišli na začiatku roka 2014 v marci
  • pochopte že s Harrym nechodí jsou jen kamarádi -,-
    • Prostě s ním chodí!!!! A pochop to panebože!!!!A jestli se ti to nelíbí tak je rozhádej ať se rozejdou a budeš mít důkaz že jsou od sebe!!!
  • Bože :D umírám smíchy jak tady všechny Directionerky posílají Kendall do hrobu :D Probuďte se!Stejně s ním nebude ani týden

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit