Přejít na výpis diskuzí

Kendall Jenner

OSOBNOST 25.10.2013 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo má taky Wattpad účet? :)) Directionerky napište mi do komentů prosím vaše uživatelské jména nebo napište nějaké vaše oblíbené fanfikce s 1D :)) díky moc ♥ /kecy si můžete odpustit :-* /
  • Hej fakt nemůžu z toho, jak tady někteří pisou úplný závistivý srance-fakt tleskam, jeste pod anonymem tady
    *16* a taky matoucí novinky o vztahu s Harrym, Louisem a Justinem- odkud to sakra mate? A kdyz to nevíte jistě tak mlčte- btw je to její věc a dokázala toho mnohem víc nez my dohromady tak psst *10*
  • ježiši Harry není teplej Louis je teplej Harry chodí s Kendall a Louis chodí s Eleanor *16*
  • ale Louis to předstírá že chodí s Eleanor
  • Mám otázku ešte stále chodia spolu Kendall a Harry styles chodia spolu stále ???❤️
    • Už spolu nejsou něco přes rok. Před nedávnem byl s jistou Tess Ward/blogerkou ,ale to bylo jen na chvíli. Už je zase singl
  • Nej moje nejoblíbenější modelka *14* *14* *14* *14*
  • Um vítě,že ty fotky Hendall na horách byli FAKE? *3*
  • jako si moc hezka ale nechapu to,ty chodiš s jadem smithem a jaden smith chodi stebou aj z kylie jenner prostě to nechapu *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • No podle mě se k biebrovi vic hodi selena protoze ona na svuj vek nevypada a kdyz sem si precetla ze kendel je teprve 19 vypada navic bez urazky ale bieber na skoro 21 nevypada vypada vedle ni jak děcko jeste mi prijde ze kendel je vyssi nez on kort kdyz si asi vezme potpatky nehodeji se k sobe ale budiz kdyz jim to bude klapat tak proc ne. Je pravda ze se sel uz jim to dlouho neklapalo.. A snad kdyz ma biebs novou kočku tak prestane delat blbosti jaky dela do ted :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit