Přejít na výpis diskuzí

Kevin Sorbo

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kevina jsem bezmezně obdibvovala od dětsví, byl to můj idol. Ale dost mě ranilo, když jsem se dozvěděla před nedávnem, že je homosexuál. I tak, mám ho moc ráda, přeji mu hodně štěstí a úspěchů jak v profesním, tak hlavně osovním životě.
  • Kevin Sorbo se mi moc líbil v Herkulovi je fakt úžasný herec , obdivuji ho *14* *4*
  • Jo je vážně super,obdivuju ho!
  • dementni herec, "herecke kvality" stoja za HO*NO
    • Si pinda
  • daja31

    Kde se můžu koukat

    Ahoj.Nevíte prosím někdo kde bych se mohla koukat na seriál Hercules?Hledala jsem to,ale nenašla.A když našla tak jenom 1.sérii.Nevím, kde to mám hledat.Kdybyste někdo věděl,tak napište,prosím.Chěla bych to vidět.Mám to moc ráda.
    • Re: Kde se můžu koukat

      No nevím ale skus si z ulož.to stáhnout si nějaký díly je jich tam doce dost...!
      A prosimtě kde si našla tu první sérii...?
      Díky za odpověď...! *1* *1* *3*
  • daja31

    Kde se můžu koukat

    Ahoj.Nevíte prosím někdo kde bych se mohla koukat na seriál Hercules?Hledala jsem to,ale nenašla.A když našla tak jenom 1.sérii.Nevím, kde to mám hledat.Kdybyste někdo věděl,tak napište,prosím.Chěla bych to vidět.Mám to moc ráda.
  • Kevi Sorbo na Facebooku.

    Ahoj, jestli máte zájem o více informací o Kevinu Sorbovi, máte možnost.Navštivte jeho stránku na Facebooku - Kevin Sorbo Official Facebook Page. Sám si vede tuto stránku :-) Je tam hodně fanoušků ale jen hrstka čechů. Prosím podpořte ho jestli jste jeho fanoušci. Díky :-) *3* *3* *3*
  • kevin shorbo

    Mě se nejvíc líbyl ve fylmu Andromeda jakoDylan Hunt.
    • hercules seriál

      víte prosím někdo jestli jsou nějaké díly ze seriálu hercules na netu? moc vám děkuju.. *4*
  • vodka

    vodka

    herkules tam sem ho jenom videl ale uplne nejlepsi fakt na tom serialu sem vyrustal skoda ze to uz nedavaj znovu bych to rad videl *9*
    • Re: vodka

      vipada jakoa peka jako j
    • Re: vodka

      Jo jo Herkules to byl můj nej film mám dodnes kazety s ním i DVD a jak jsi říkal že bys ho chtěl znova vidět tak myslím že hrál ve filmu myslím Sparta ale nevím to jistě už jsem ho viděl je to sranda ale ten název filmu vím tak na 85 procent
      • Re: Re: vodka

        Tohle je Sparta
  • moc se mi líbí

    je fakt moc pěknej škodaže není nikde vidět.moc se mi líbil v Herkulovi *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit