Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST 15.10.2010 
2269 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Lady Gaga /Hus/ je skvelá a výborná speváčka 

  • Luky1987

    Ja Ameriku môžem akorát tak okašlať🤮

  • MartinDyntar

    Ty raději jdi do té své Ameriky. Ty raději emigruj do té své Ameriky.

  • Luky1987

    Výborná speváčka Lady Gaga

    • MartinDyntar

      Pěkně nadutá pěkně nechutně bohatá kráwa, muže si svými už jen umělími vlákny už jen natahovat to své malé poprsí a ten svuj hnusný ksift kráwa aby byla paní s frnákem nahoru ve světě hudebního šoubyznysu ta paní dokonalá, bez takových jako je Lady Gaga se všichni myslím obejdeme. Už tu chýbí jen hnusný pubertálně infantilně užvaněný rapper Eminem. Je to pěkné podpruměrné hudební poleno! Oba dva hýbou asi hudebně Amerikou. Hnus. Chce se mě z toho zvracet z takové prázdné a povrchní diskuze z takového nic než laciného a povrchního amerického konzumu!!! Tím žiješ Luky 1987?!!! Mužeš dál jistě psát ty své "duležité a věcné" komentáře k americkému konzumu z mobilu!!! Ty slavný americký konzumente!!! MARTIN DYNTAR, Hradec Králové

      • Luky1987

        Súhlasím 

  • Luky1987

    Dance in The Dark pecka od Lady Gaga😉

  • Lady Gaga si prý udělala pauzu. No škoda,písničky má ještě dobrý. Ale každý má právo na odpočinek.
  • Vše nej k narozkám, Lady! Mám tě moc ráda, jsi skvělá zpěvačka! Vše nej k 32 narozkám!! Jsi supr!! (Já vím měla je 28.3. já zapomněla.)
  • Je na můj styl moc extravagantí ale nevadí mi tak jako Nicki Minaj. Nicki Minaj je hnusná.
  • Jsem úplně ohromena,jak lady Gaga vypadá bez make-upu,stylove,krásné,líp než sním,fakt lady překvapila jsi mě,jseš kočka!
  • Lady je moje ❤️ srdce miluju ji!,takže nikdo mi ji nebude urazet!,rozumíte!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit