Přejít na výpis diskuzí

Lady Gaga

OSOBNOST15.10.2010 20:26
2263 příspěvků

Stefani Joanne Angelina Germanotta je americká písničkářka a producentka italského původu. Její umělecký pseudonym Lady Gaga vznikl podle názvu skladby skupiny Queen – Radio Ga Ga. K dubnu 2015 činil celosvětový odhad prodeje 28 milionů singlů a 146 milionů alb, což interpretku řadilo mezi nejlépe prodávající zpěváky všech dob. Časopisy Time a Forbes ji v roce 2010 zařadily mezi 100 nejvlivnějších osobností světa, respektive 100 největších celebrit (na 4. místo). Forbes ji navíc hodnotil jako 7. nejmocnější ženu planety a pro rok 2011 ji ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

Dance in The Dark pecka od Lady Gaga😉

• Lady Gaga si prý udělala pauzu. No škoda,písničky má ještě dobrý. Ale každý má právo na odpočinek.
  • Vše nej k narozkám, Lady! Mám tě moc ráda, jsi skvělá zpěvačka! Vše nej k 32 narozkám!! Jsi supr!! (Já vím měla je 28.3. já zapomněla.)
  • Je na můj styl moc extravagantí ale nevadí mi tak jako Nicki Minaj. Nicki Minaj je hnusná.
  • Jsem úplně ohromena,jak lady Gaga vypadá bez make-upu,stylove,krásné,líp než sním,fakt lady překvapila jsi mě,jseš kočka!
  • Lady je moje ❤️ srdce miluju ji!,takže nikdo mi ji nebude urazet!,rozumíte!!!!!!
  • Mne sa páčia jej pesníčky,hlavne Poker face.
  • Miluju ji!
    1.nikdo nemá co kecat jak vypadá!'jak vypadate vy!??!!!;/
    2.nikdo za to nemůže jak vypadá!
    3.na facebooku byla vyfocena perfektně a bez meka upu!
    4.to by mela cumet ariana grande!
  • Ma hezky pisnicky!'ale je oskliva!
  • S Lady Gaga mám všechna alba,protože má moc dobrý písničky. Je jen škoda,že se chová někdy jak blázen. Mohla by vypadat o dost líp,kdyby chtěla. V roce 2008 jí to slušelo asi nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit