Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poděkování

    Včera jsem byla na koncertě na Karlově náměstí v Třebíči. Bylo to úžasný. :-) Jenom škoda, že jste tam nemohli být dýl. :-( Ale už se těším na další koncert v okolí Třebíče. :-) PS: Moc pěkně zpíváš Libore a ještě jak k tomu dělaš ty obličeje. :-D Prostě úžasný. :-)
  • inovace

    nechtělo by to novou profilovou fotku? *7* *3* *3*
  • sonirui

    ČB?

    Ahoj, prosím tě zeptáš se mi, zda budete hrát na jaře v Českých Budějovicích?
    Děkuji na stotisíckrát, přeji krásné a pohodové svátky:) *14* *3*
  • sonirui

    dotazíček

    Ahoj, chtěla sem se zeptat, proč plánujete konzerty v Hrotovicích a Okříškách vždy ve stejný víkend? to chcete ušetřit cestu domů? pročpak je raději neplánujete aspoň tři týdny po sobě:( ne každý má možnost zůčastnit se obou akcí a pak na vás musí čekat další měsíc než přijedete na Třebíčsko a zase na dva dny naráz:( nešlo by to pro příští rok zařídit jinak? Když budete hrát na jednom místě a budete jezdit častěji, bude na vás chodit více lidí (si myslím). Protože Hrotovičáci přijedou do Okříšek a naopak:) *3*
    • Re: dotazíček

      Ahoj
      Nejsem manažér skupiny, ale pokusím se odpovědět. Myslím, že do Okříšek jezdí i lidi ze strany od Brtnice,Kněžic atd a Hrotovice jsou dosažitelné ze strany Ivančic apod. Vím, že jsou obě místa dosažitelné z Třebíče, ale konkrétně já s tím nic neudělám, protože mám v kapele jiné funkce. Měj hezký den *3*
  • ...to je ale překvapení

    Tady se ale člověk dozví věcí...třeba že jsi se oženil!? Já doufala, že se naše osudy protnou a ono prdlajs:-) Samozřejmě to ber s humorem. No jo, šťastná to žena...tak to už jsi teď asi hodnej chlapec, co? :-D
    • Re: ...to je ale překvapení

      Hi
      Jestli je žena šťastná, to je otázka spíše pro ni.Já jsem hodný od narození, aspoň se snažím. Přeji hezký den. *3*
  • RX

    Ahoj Libore, tak jak se porad mas?V patek se chystame do Hrotovic-jeste jsme tam nebyli, je tam velky sal?A zacinate klasika v devet?Jinak hrajete ted aktualne na zabavach Chci byt letadlem?A u tebe v osobnim zivote noveho?Nejake zmeny?Mej se a v patek v Hrotovich fanousci od Ivancic
    *15* *3*
  • jen tak...

    Ahoj Libore,tak jak se pořád máš,co u tebe nového a jak pokračuješ na té své vlastní nahrávce?Měj se fajn a podej nám nějaké info... *3*
    • Re: jen tak...

      Ahoj
      Mám se neustále podobně, tudíž jsem spokojený - moje nahrávka? Mám za ty léta spoustu písniček, akorát se musím konečně dokopat k tomu, abych je nějak "zkulturnil" což znamená - nahrát. Měj nebo mějte hezký den *3*
      • Re: Re: jen tak...

        ...tak se k tomu "dokopej"!Byly by jsme rády,kdyby jsi něco nahrál... *5* *15*
        • Re: Re: Re: jen tak...

          Dobře, tak já se budu více snažit a méně mluvit, příští rok už to musím dokončit, název už mám, podle jedný písničky - Jsi moje závislot :-)tak aspoň nějaký odrazový můstek, pěkný den *3*
          • sonirui

            Re: Re: Re: Re: jen tak...

            Tak to je nás víc, co se těší na tvé sólo CD:) a kolik máš písniček takhle tajně schovaných v šuplíků, který plánuješ vydat?:) zatím se měj a směj, páčko
          • Re: Re: Re: Re: jen tak...

            Ahoj,pěkný název,budem se tedy těšit,měj se fajn... *4*
  • Budišov

    Ahoj Libore zítra se chystáme do Budišova, ale nevíme kde se to tam bude konat tak nám dej prosím echo. Díky, měj se *3*
  • sonirui

    Výčapy

    Ahojik Liborku, děkuji, že jste nám kvůli počasí nezrušili zábavu ve Výčapech. Moc jsem se na vás těšila (na tebe nejvíc:)). Bylo to super, jako vždy. A děkuji za písničku:) Už teď se těším do Hodova.
    PS.: Doufám, že už příště budete mít plakáty:)jsem horlivý zájemce:)
    Snad do Výčap zase brzy zajedete:) Papánek *3*
    • Re: Výčapy

      Ahoj
      Počasí je zlobivé, ale naštěstí existovala i náhradní varianta, plakáty příště určitě budou, měj se fajn *3*
    • Re: Výčapy

      Anoo, ve Výčapech skvělý *3* chválím vás..opět úplně skvělá atmosféra...jinak Sonirui...na stránkách Reflexů je místo Hodova Budišov, což je z Třebíče ještě blíž..takže samé dobré zprávy...Mějte se fajn *3*
      • Re: Re: Výčapy

        Thank you *3*
      • Re: Re: Výčapy

        Jojo, díky za info. Všimla sem si toho těsně potom, co sem příspěvěk odeslala. Ale i tak díky, zatím se měj krasopisně, páčko:) *15*
  • akce ve Studenci

    Čau čau, když se tady řeší ty koncerty, můžu se prosím Libore zeptat jestli nevíš v kolik začíná v pátek koncert ve Studenci?Informace jsou zmatené a my nevíme jestli ve 20.00 nebo 21.00?Díky a těšíme se jak to tam rozjedeme*3*
    • Re: akce ve Studenci

      Ahoj
      Standartně začínáme ve 21h a zatím nevím o tom, že by tomu ve Studenci mělo být jinak,pohodový den

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit