Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rx

    Nazdar bazar
    Tak máme za sebou další víkend,obě akce byly moc fajn (Nové Bránice,Budíškovice)- všem zúčastněným moc díky.Opět se inovují naše "nové stránky",upřímně už nás ty sliby vůbec nebaví,ale člověk míní,život mění,pevně věřím, že rok 2008 bude rokem činů a né slibů.Jinak provádím rekonstrukci bytu,tudíž,kdo nemá co na práci a je z oboru,rád uvítám pomoc:-),již mám výtvarnici pro zkrášlení zdi.Mějte se moc fajn,ať se daří a těším se na setkání,čus bus *3*
    • Re: rx

      ahoj libore, taky zdravím,
      musím podotknout, ty internetové stránky docela nezvládáte...se novinky o vás dozvídám ze všech různých stran jen né z těch vašich a tak by to bejt nemělo... *13* ..no k té rekonstrukci přeju pevné nervy, to ti vůbec nezávidím...jináč přeju hezký zbytek dne a snad už brzy budete hrát třeba ve fryštáku...hm *7* , pa majdalenka
  • Liborečkuu

    Ahojky Liborku.Vzpomínáš si na mě?Petra jak jsi mi dával ty plakáty i pro mamku ve Vítonicích 13.4?Chci ti ještě jednou strašně moc poděkovat,za všechno.Jsi úžasný chlap!Jsem strašně ráda,že tě znám.24 jedeme na do Míškovic se na tebe podívat zase moc se těším.Zvu tě na panáka a pokecáme ju?Mám tě moc ráááda!jsi nejlepší! *14* jestli si mě nepamatuješ,tak jukni na http://www.lide.cz/Petka.Dosty doufám,že napíšeš..pa *14*
    • Re: Liborečkuu

      Čago
      Tak mě těší, že se ti akce líbila, já byl taky příjemně překvapený a z večera měl skvělý pocit, měj se moc fajn a pozdravuj mámu:-)čus *4*
  • libor rx

    Nazdar bazar všichni
    Delší dobu jsem nepřidal žádný příspěvek - ale měl se fakt perné období, i když mám pocit,že mám stále nějaké perné období a neustále doufám, doufám - že se situace se zklidní:-) Ale člověk si svoje koníčky,práci aj vybírá sám, tudíž si nemůžeme stěžovat. Léto probíhá na plné obrátky, tudíž se určitě většina z vás válí na pláži,užívá si nicnedělání a nabírá novou energii. My zase na plné obrátky hrajeme,někdy nás zaskočí bouře,třeba zrovna v sobotu,tudíž jedeme domů :-).Nic nového se neudálo, všechno podstatné přijde na podzim, nová deska, nová scéna, nový videoklip atd, mějte se super,ať se daří *4* *14*
    • Re: libor rx

      přeji též vše nejlepší k svátku a ať ti vše vycgází dle představ.. *3*
    • Re: libor rx

      juj, ja uz jsem tak nadrzena na novy veci *3* *15*
  • hi

    Hi
    Po dlouhé době jsem se rozhodl napsat pár řádků, červen jsem měl opravdu perný, tudíž né málo, ale téměř žádný čas. Všechno se zvládlo nad očekávání, což u mě vyvolává pocit spokojenosti. Máme za sebou první prázdninový víkend a musím říct, že mě málem položil:-), pátek byl velmi příjemný, krásný areál a pohodový lidi, pak přišla sobota a Zašová, akce proběhla velmi dobře, ale při samotném balení mi někdo ukradl mého milovaného stratocastera (kytara:-), člověk cítí bezmoc a musím říct, že kdybych toho člověka viděl, tak dnes možná sedím v kriminále, protože si možná ani sám neuvědomil, co způsobil. V neděli jsem spal cca dvě hodiny a čekala mě milovaná a rodná Lideč:-)vzhledem tomu, že jsem akci z části pořádal, tak jsem v osm nastartoval a brzdil až ve čtyři ráno u postele. Skvělá akce a navíc jsem kolem deváté obdržel info, že se kytara našla někde v příkopě, dnes už ji mám naštěstí doma *3* ale jeden den jsem byl skoro mrtvý. Doufám, že jsem něco takového zažil poprvé a naposledy, drzost některých lidí opravdu nezná mezí. Mějte se moc fajn, přeji samé skvělé zážitky a užívejte si prázdnin. *14* *14* *14*
    • Svatba

      Aha tak ona ta svatba už proběhla, tak gratuluju.S.
    • Svatba?

      Čau Libi, dlouho jsme si nenapsali a tady čtu že se budeš ženit, ty a ženit, hm to jsem nečekala. Tak ať to klapne. Každopádně vše nej k svátku, psala jsem ti na mobil, ale nevím jestli to číslo ještě máš, ty moje asi máš tak kdyžtak napiš.Pa S.
  • pyžamo

    Vážně super. Akorát má nějaký krátký kalhoty. *3* *4*
    • Re: pyžamo

      To pyžamo vypadá fakt bombácky :-)
    • crazy_ivetka

      Re: pyžamo

      to on mel z toho třičtvrtáky, aby byl větší frááája...že Liborku... *5* ale slušelo jim to všem moc..a večer nezapomenutelný.. *14*
  • hi

    Ahoj
    Zdravím všechny posluchače,tanečnice,zpěvačky atd hlavně však lidi,kteří tady se mnou vedou diskuzi,ať už je to Clea,Majdalenka,Iva,Pavla,Terka,"sc otish" Vojta atd.Vidím,že sraz by mohl proběhnout,tudíž to zkusíme probrat. Jinak fotky klidně posílejte zde (a kdo se hodně stydí,tak může na liborplsek@email.cz),nejzajímavěj ší foto ocením nějakým hezkým dárkem,ať máte větší motivaci,tak hurá.Úsměv na rtu,pohodu,žádne obtížné překážky,ať se daří *3* *5* *14*
    • Re: hi

      Ahojky, všechny zdravím! en srazík je jen pro zvané "VIP hosty" *7* a nebo je pro každého, kdo má rád Reflexy? *14* *3* Jinak se už moc těším na páteční zábavu v Hrotovicích *14*
      • Re: Re: hi

        Čago

        Jestliže teda sraz proběhne,tak bude samozřejmě přístupný všem lidem,kteří budou mít zájem se téhle akce zúčastnit,měj se fajn *3*
        • Re: Re: Re: hi

          jeje, tak to každopádně proběhne *3*
    • Re: hi

      Vau.. tak to je zajímavá nabídka.. *1*
  • Pohoda

    Ahoj,trošku jsem se pousmál,trošku zarazil a trošku byl překvapený,že existuje taková stránka.Děkuji všem, mi - ale i nám - fandí. Budu se snažit teda spolupracovat,tak kdyby byl nějaký otazník,který můžu vyřešit,klidně dejte vědět. Ať se Vám daří. *5*
    • Re:....

      Jo mam dotaz...Chodis s nekym?A Jarda?Ale jestli nechces odpovidat nemusis....Vis co! *8*
    • Re: Pohoda

      nazdar bazar, no jako málem mi vypadly oči z důlku, když jsem tu našla příspěvěk od tebe *1* , a nad čím pak ses zarazil, by mě zajímalo? *15* majdalenka
  • ...

    Nějak se tady zasekla komunikace... *7*
    • Re: ...

      no taky si myslím *9*
  • P. L.)

    Dobrý den pane Libore, po Skotsku avýzuju akci:))
    Jak to jinak jdeeee ?
  • :-)

    Jestli to Libor říká jenom takhle, je to určitě dobrý. Tak trochu mi vrtalo hlavou, jestli bude Ondra odcházet z kapely nebo ne:-) na mp3 se straaaašně těšíme, a na to Ondrovo cd taky:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit