Přejít na výpis diskuzí

Libor Plšek

OSOBNOST 16.8.2007 
409 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Taktéž zdravím..
  • .....

    nějak se tu zastavila komunikace....! *9*
  • Hi....

    Třeba mě?! Mám jich dost *1* Jinak Tě zdravím
    • Re: Hi....

      ahoj

      Tak očekávám teda tvé fotky *3*
      • Re: Re: Hi....

        No radši ne.. nechci Tě vyděsit *4*
        • Re: Re: Re: Hi....

          Ale jen posílej *5*
          • Re: Re: Re: Re: Hi....

            To bych si nedovolila, abych Ti znehodnotila fotogalerii.. *4* A co byteček, hotovo??
      • Re: Re: Hi....

        tak teď su zvědavá jestli se jich dočkáš *15*
  • Vojta Gatwick

    jojo, smele a s chut9 do toho,pul je hotovo, greetings from Gatwick@
  • inovace

    nechtělo by to novou profilovou fotku? *7* *3* *3*
  • hmm

    Zdravím Libore, nechce se mi věřit že by Ondra dělal takovou ostudu, je to moc fajn kluk, kterej dobře hraje a ještě líp zpívá, chtěla jsem se zeptat kde seženu jeho album? dík
    • Re: hmm

      Ahoj
      Díky za pozdrav,Ondrovo album seženeš přímo u něj - měj se fajn a ať se daří *3*
  • TO MAJDALENKA

    Nejpravděpodobněji to bylo nalezeno na Jardových stránkách, jelikož on tam má místo narození opravdu Znojmo.. *1*
    • Re: TO MAJDALENKA

      hm tak to je pěkné, jsou vůbec dvojčata, teda podoba tam moc není? *15*
  • přání

    Všechno nej k svátku Liborku... *14*
    • Re: přání

      děkuji moc *3*
  • Hrotovice

    Ahojik, včera pouťovka v Hrotovicích naprosto ukázková- super atmosféra a všechny jste nás báječně roztancovali:) Děkuji tímto za všechny:) Jen kdybyste jezdili po Třebíčsku častěji:(
    PS: A Libča je ze všech nejlepší!!! *3* *14*
    • Re: Hrotovice

      Hi
      Musím říct, že v Hrotovicích to bylo fakt super - je to takovým dobrým zvykem. Jinak díky za kompliment, have a nice day *3*
      • Re: Re: Hrotovice

        já musím souhlasit Hrotovice byly super jako vždy, tím bych taky chtěla poděkovat..a nejen po Třebíčsku ale i po Znojemsku *7*
        • Re: Re: Re: Hrotovice

          po Třebíčsku, po Znojemsku...Tak to aby se nám, chudáci kluci, naklonovali:-)
          • Re: Re: Re: Re: Hrotovice

            na Znojemsku stejně moc nehrají spíš vůbec..asi tu nejsou tak známý jak na Třebíčsku ale jsem ráda, že si můžu zajet aspoň tam.. *14*
      • sonirui

        Re: Re: Hrotovice

        Jeje *4* díky za brzkou odpověď:)tos mě potěšil:) Můžu mít ještě dotaz...? Budete zase hrát na podzim V Českých Budějovicích na Výstavišti? Na webu to zatím nevisí, tak mě zajímá, jestli je vaše hraní v ČB taky už zvykem:):) Děkuji na stotisíckrát.
        Have a nice day too:) *3*
        • Re: Re: Re: Hrotovice

          Hi
          Abych řekl pravdu, tak ty Budějovice ještě nevím, záležitosti ohledně vystoupení má na starosti Pepa, tudíž se zeptám a dám vědět. Měj hezký den *3*
  • Libor:-)

    Hodně štěstí a zdraví k narozeninám, ať ti to zpívá ještě hoooodně dlouho:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit