Přejít na výpis diskuzí

Mandy Jiroux

OSOBNOST 17.8.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • leniistars

    Birthday

    Happy Birthday Mandy..ILU♥♥
  • d

    já znám Mandy osobně :) a je fakt skvjelá
    • Re: d

      jasně a já se zase bavím s Kate Moss a Elvise Preslym :D *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: d

        já se s ní ale fakt znám i s jejím bráchou
        • elis66

          Re: Re: Re: d

          nemáš icq? .... pokecali bychom...taky se s ní tak trochu znám :-)
          • Re: Re: Re: Re: d

            Jasně jasně všichni se s ní znáte... je to namyšlená pipina která si moc myslí se svým hollywoodským životkem a krásou
  • I love Mandy

    Ona je úžasná *14*
  • :D

    Mandy má velkou hlavu jak pytel od banánů *1* *1* *1* *1* *1*
  • oooh Mandy

    Mandyyyy chci aby přijela do česka i s Mileyyyy!!!!!to by byla shoooowww *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *1*
    • Re: oooh Mandy

      ježiši *9*
  • Mandy is best

    Mandy je moj neeejvíc vzor...je uplně úžasnáá...I love!! nejdokonalejší kočka na světě..!!!!!!!
  • elis66

    Mandy....

    Mands je úžasnej člověk, každýmu přeju takovýho přítele, jako je ona. Za nic bych jí nevyměnila. Moc pro mě znamená!! :-) Už se těším až mi bude dělat snídani... :D :-) jsem fakt ráda, že jí mám! *3*
    • Re: Mandy....

      co když si budu myslet? myslím že je to víc než jasné...a né jen o myšlení..vždyt se na ni podívej...a musíš vidět sama *3*
      • elis66

        Re: Re: Mandy....

        jenže vidět někdy nestačí.... víš? ... ono taky trochu záleží na tom, co se děje v její duši...a ne to, co vidíš každý den na obrázkách atd... mě nestačí se jenom podívat....já to vím....
        • Re: Re: Re: Mandy....

          no dokonce už mě i tahle diskuze začíná bavit... *1* tak jo vezmem si to takhle že jo...co ona může cítit ve svý duši když má vše co si holka v jejím věku může přát...hele Miley a její život tudíž i její kamarádi a tak mě zajímaj už celkem dlouho na to abych mohla posoudit kdo jakej je...Mandy jakožto modelka, zpěvačka a nejlepší kamarádka Miley, ségra nejhezčího borce a bohatá jako prase asi nemá deprese...má úžasnej život...to je moje vize na ni...takže asi tak..jo a nic ve zlym ale nám nic jinýho než spekulovat stejně nezbývá...škoda ráda bych byla třeba na jejím místě bo tak něco
          • Re: Re: Re: Re: Mandy....

            ty si myslíš že bohatství krása je všechno??to máš trochu divné myšlení nemyslíš?mandy může mít dny kdy je smutná nemusí byt jenom štastná uvědom si to laskavě *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              no víš skype nemám ale icq nebo spíš qip ano ale z vlastních předešlých zkušeností ho nerozdávám a mají ho jenom moji spolužáci a prostě ti se kterýma se vídám....nešlo by to napsat tady? fakt se nezlob
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              no paráda tak aspoň ode mě Mandy pozdravujte..dík
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              nemáš třeba skype? nebo icq? .... pokecali bychom :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              hmmm tyjo poznat náhodou takovou holku jako je Mandy Jiroux to by se mi taky líbilo :D a kde ste se seznámili? jinak Monika je fajn ale není to přece žádná celebrita a od dob superstar je rozmazlená a namyšlená víš...takže nic moc *3*
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              ono není co závidět :-) je to jenom dobrá kamarádka :-) a možná jo...pojedu, když to vyjde..... moc si přeju aby jo. Známe se náhodou...je to taková moje učitelka americké angličtiny :D :D je moc fajn :-) ale Monika je taky fajn ne? .... já znám si tak možná Dominiku Starou :D :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              heeej no myslím že v Los Angeles je to celé jedna velká párty *1* *1* ale počkej? ty se s ní znáš? *7* protože jestli jo, tak ti to hafo závidím...já znám maximálně tak Moniku Bagárovou ze superstar...ale taky by se mi líbilo bavit se s někým z Ameriky...a ty za ní pojedeš?? se mááááááášš...určitě si šťastná co? taky bych byla *3* *4* *14*
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              jáááj :-) můžeš se mnou za ní jet do LA....no..nevím hele..... podle toho kolik lidí by tam chtěla :D ale společnost jí nevadí, podle toho co mi říkala, je to v jejím domě jedna velká párty :D kdo ví...za 5 let:D :D se to dozvím :-P a máš svatou pravdu..naprosto s tebou souhlasííím!
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              já si taky myslím že každý člověk at je jak chce slavný a dobrý má své špatné a stinné stránky...a co se Mandy Jiroux týče, myslím, že její život se může zdát být perfektní jen při záři reflektorů...nikdo nemůžeme vědět jak se cítí a co se jí honí v palici protože ji neznáme...myslím, že má skvělý život ale ne dokonalý a to že je její nejlepší kamarádka Miley Cyrus neboli naše milovaná Hannah Montana to nemění nic na tom že Mandy nemá trable a nebo tak něco....ale Mandy je pro mě moc důležitá...každý den ji vidím ve snu a přeju si ji znát tak moc ale nikdy se mi to nemůže splnit...její problém je už jen to kolik lidí ji má "platonicky" rádo a jak hrozný je pro ně pocit že oni ji milují a ona je ani nezná a neví že existují..už jen to je jedna velká nedokonalost jejího života i když za ni zrovna nemůže *3*
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              divila by ses.... hodně....já mám Mandy ráda, vážně mám. Ale její život bych nechtěla...má toho hodně za sebou....a taky hodně před sebou....neříkám že to jsou jenom špatný věci, ale každý má věci, které mají svá ALE....pro a proti.... rub a líc. Ona není vyjímkou...bohužel
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              aha tak vy dvě ji asi znáte nejlíp když si mluvíte o tom že se taky trápí a bla bla..chtěla bych vidět vás jak byste se "trápili" a nebyli šťastné kdybyste měli takový život jak má ona *13*
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              já bych řekla, že do týhle konverzace se může připojit kdokoliv...a navíc s ní souhlasím! ale už to nebudeme řešit...nemá to smysl :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              víš co Ajo nebo kdo si zač...tebe se nikdo na nic neptal tak se nám laskavě neser do debaty ano? *13* Já Mandy fandím, ale myslím že prostě má skvělý život a co jako..uvědom se *3*
          • elis66

            Re: Re: Re: Re: Mandy....

            hm...co ti na to říct... jak víš jestli má nebo nemá deprese? ty nevíš nic o jejím soukromém životě....nic nic a zase nic...to že její BFF je Miles nebo že Garret je super kluk nic nezmění na to, co prožívá onabohužel, moc bych jí to přála....ale peníze, sláva a tak zrovna Mandy nezměnily v namyšlenou trubku, která neví, co je zklamaní...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              máš recht holka...všichni bohatí a pěkní lidi nemusej být namyšlení...Mandy je sympatická a myslím že je nohama na zemi *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              diskuze vázne *9* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              Znáš??? :-O...no nemusíš mě přesvědčovat o tom jaká je nebo není, máš pravdu že si budu stejně myslet svoje...myslím že taky vím jaká je...sleduju její twitter a tak a podle toho se to dá taky dobře posoudit..
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              Znáš??? :-O...no nemusíš mě přesvědčovat o tom jaká je nebo není, máš pravdu že si budu stejně myslet svoje...myslím že taky vím jaká je...sleduju její twitter a tak a podle toho se to dá taky dobře posoudit...
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              jenže to je ten problém..já jí tak trochu znám.... ale nebudu to komentovat...každej má svůj názor a já ho nikomu brát nehodlám..já si myslím, že si taky fajn, jako fakt že jo....ale nehodlám lidem dokazovat, že je taková nebo maková, to je podle mě blbost.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              jasně a taky ji mrzí, že má tak "příšerný" život...hej píšeš celkem chytře tak si myslím že si fajn, ale děláš jako bys ji znala...hele já taky vím o jejím životě celkem dost...taky jsem o ní četla na netu to co ty a nebo se dívala na videa MM show ale tohle prostě nestačí abysme mohli o někom vědět co ho mrzí nebo nemrzí...stačí když se podíváš jak je SKVĚLÁ a to ona opravdu je, je dokonalá a dokonalí lidé jsou taky občas namyšlení a tak...je to život *7*
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              hm...já toho o jejím životě vím zrovna celkem dost... ale rozmlouvat ti to nebudu..názor stejně nezměníš, takže se nebudu ani namáhat....mrzí jí, že lidé, kteří ji neznají ji soudí....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              jo a ještě jestli tím sklamáním které ona zná je to že jí nesedl nějaký drahý modýlek v butiku tak to s tebou naprosto souhlasím...co my víme o ní a jejím životě *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              no to samý ale můžu říct já tobě co o tom sakra můžeš vědět...?? my tady v celé posrané evropě...v celé posrané české republice se vo tom můžeme jen dohadovat..!!já si myslím prostě svoje a z toho jak na mě působí a tak soudím že musí být namyšlená jako prase...kdo by nebyl kdyby měl to co má ona?? já bych teda byla!
          • Re: Re: Re: Re: Mandy....

            jn co bych dala za to vypadat jak Mandy, ona je úúúpě nádherňůnkáááá....ta si může kluky vybírat....no týýýývle *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              Many Jiroux je namyšlená pička stejně jako Hannah Montana... *5*
    • Re: Mandy....

      trochu nechápačky...ty ji jako znáš? *7* ta ti asi snídani dělat nebude holka :D a to že je hezká na fotkách neznamená že je hezká i uvnitř...
      • elis66

        Re: Re: Mandy....

        no ty to nevíš...ale já to vím, to je je pro mě nejdůležitější... ale v jejím případě to teda platí..je hezká i uvnitř a ne na povrchu, je ještě hezčí, než vypadá... ale každej si myslí něco jinýho ... :-) ;-)
        • Re: Re: Re: Mandy....

          Mandy je uplně náááádherná, co bych za to dala kdybych mohla vypadat jako ona a mít její úžasný a dokonalý život....já si taky myslím že je určitě skvělá a je moooc sympatická...miluju jíííííí *14*
          • elis66

            Re: Re: Re: Re: Mandy....

            nikdo nemá dokonalý život...a ani ona ne... bohužel :-(
            • elis66

              Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              možná bude lepčí, když si to budeš myslet ;-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              Mandy milujuuuu těěěěě *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

              hmmm prej že nemá dokonalý život jo? nejlepší kamarádka s úžasnou Miley Cirus, hollywood, párty, nádherná postava a krásná tvář, krásný jméno..ona si žije jako v pohádce a ještě ke všemu je beztak bohatá....to je jasný
  • .kikush.

    kiki

    ale holky nehádejte se kolik jí je .tak si spočtěte její datum narození a odečtěte to od 2010 a zjistíte to tak klid *1* *1*
  • děkuji Amando

    Amanda toho pro mne udělala opravdu hodně, těch pár měsíců co jsem strávil v Kalifornii mi byla úžasnou oporou a díky její rodině se můžu vždy a rád do států vracet...byl jsem na stáži, kde jsem ji poznal v době, kdy jste tady o ní ještě nejspíš neslyšeli a jsem rád, že o ní tak pěkně mluvíte... :) člověk jako je Mandy si to opravdu zaslouží...je to zlatá povaha :) mějte se pěkně :)
  • mh

    Přeju Mandy všechno nejlepší k narozeninám :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit