Přejít na výpis diskuzí

Mandy Jiroux

OSOBNOST 17.8.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: d

    Jasně jasně všichni se s ní znáte... je to namyšlená pipina která si moc myslí se svým hollywoodským životkem a krásou
  • leniistars

    Birthday

    Happy Birthday Mandy..ILU♥♥
  • elis66

    Re: Re: Re: d

    nemáš icq? .... pokecali bychom...taky se s ní tak trochu znám :-)
  • Re: Re: d

    já se s ní ale fakt znám i s jejím bráchou
  • Re: d

    jasně a já se zase bavím s Kate Moss a Elvise Preslym :D *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15*
  • d

    já znám Mandy osobně :) a je fakt skvjelá
  • I love Mandy

    Ona je úžasná *14*
  • :D

    Mandy má velkou hlavu jak pytel od banánů *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    no víš skype nemám ale icq nebo spíš qip ano ale z vlastních předešlých zkušeností ho nerozdávám a mají ho jenom moji spolužáci a prostě ti se kterýma se vídám....nešlo by to napsat tady? fakt se nezlob
  • Re: oooh Mandy

    ježiši *9*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    no paráda tak aspoň ode mě Mandy pozdravujte..dík
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    nemáš třeba skype? nebo icq? .... pokecali bychom :-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    hmmm tyjo poznat náhodou takovou holku jako je Mandy Jiroux to by se mi taky líbilo :D a kde ste se seznámili? jinak Monika je fajn ale není to přece žádná celebrita a od dob superstar je rozmazlená a namyšlená víš...takže nic moc *3*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    ono není co závidět :-) je to jenom dobrá kamarádka :-) a možná jo...pojedu, když to vyjde..... moc si přeju aby jo. Známe se náhodou...je to taková moje učitelka americké angličtiny :D :D je moc fajn :-) ale Monika je taky fajn ne? .... já znám si tak možná Dominiku Starou :D :D
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    heeej no myslím že v Los Angeles je to celé jedna velká párty *1* *1* ale počkej? ty se s ní znáš? *7* protože jestli jo, tak ti to hafo závidím...já znám maximálně tak Moniku Bagárovou ze superstar...ale taky by se mi líbilo bavit se s někým z Ameriky...a ty za ní pojedeš?? se mááááááášš...určitě si šťastná co? taky bych byla *3* *4* *14*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    jáááj :-) můžeš se mnou za ní jet do LA....no..nevím hele..... podle toho kolik lidí by tam chtěla :D ale společnost jí nevadí, podle toho co mi říkala, je to v jejím domě jedna velká párty :D kdo ví...za 5 let:D :D se to dozvím :-P a máš svatou pravdu..naprosto s tebou souhlasííím!
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    já si taky myslím že každý člověk at je jak chce slavný a dobrý má své špatné a stinné stránky...a co se Mandy Jiroux týče, myslím, že její život se může zdát být perfektní jen při záři reflektorů...nikdo nemůžeme vědět jak se cítí a co se jí honí v palici protože ji neznáme...myslím, že má skvělý život ale ne dokonalý a to že je její nejlepší kamarádka Miley Cyrus neboli naše milovaná Hannah Montana to nemění nic na tom že Mandy nemá trable a nebo tak něco....ale Mandy je pro mě moc důležitá...každý den ji vidím ve snu a přeju si ji znát tak moc ale nikdy se mi to nemůže splnit...její problém je už jen to kolik lidí ji má "platonicky" rádo a jak hrozný je pro ně pocit že oni ji milují a ona je ani nezná a neví že existují..už jen to je jedna velká nedokonalost jejího života i když za ni zrovna nemůže *3*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    divila by ses.... hodně....já mám Mandy ráda, vážně mám. Ale její život bych nechtěla...má toho hodně za sebou....a taky hodně před sebou....neříkám že to jsou jenom špatný věci, ale každý má věci, které mají svá ALE....pro a proti.... rub a líc. Ona není vyjímkou...bohužel
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    aha tak vy dvě ji asi znáte nejlíp když si mluvíte o tom že se taky trápí a bla bla..chtěla bych vidět vás jak byste se "trápili" a nebyli šťastné kdybyste měli takový život jak má ona *13*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    já bych řekla, že do týhle konverzace se může připojit kdokoliv...a navíc s ní souhlasím! ale už to nebudeme řešit...nemá to smysl :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit