Přejít na výpis diskuzí

Mandy Jiroux

OSOBNOST 17.8.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    Mandy milujuuuu těěěěě *14*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    hmmm prej že nemá dokonalý život jo? nejlepší kamarádka s úžasnou Miley Cirus, hollywood, párty, nádherná postava a krásná tvář, krásný jméno..ona si žije jako v pohádce a ještě ke všemu je beztak bohatá....to je jasný
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Mandy....

    nikdo nemá dokonalý život...a ani ona ne... bohužel :-(
  • Re: Re: Re: Mandy....

    Mandy je uplně náááádherná, co bych za to dala kdybych mohla vypadat jako ona a mít její úžasný a dokonalý život....já si taky myslím že je určitě skvělá a je moooc sympatická...miluju jíííííí *14*
  • elis66

    Re: Re: Mandy....

    no ty to nevíš...ale já to vím, to je je pro mě nejdůležitější... ale v jejím případě to teda platí..je hezká i uvnitř a ne na povrchu, je ještě hezčí, než vypadá... ale každej si myslí něco jinýho ... :-) ;-)
  • Re: Mandy....

    trochu nechápačky...ty ji jako znáš? *7* ta ti asi snídani dělat nebude holka :D a to že je hezká na fotkách neznamená že je hezká i uvnitř...
  • elis66

    Mandy....

    Mands je úžasnej člověk, každýmu přeju takovýho přítele, jako je ona. Za nic bych jí nevyměnila. Moc pro mě znamená!! :-) Už se těším až mi bude dělat snídani... :D :-) jsem fakt ráda, že jí mám! *3*
  • .kikush.

    kiki

    ale holky nehádejte se kolik jí je .tak si spočtěte její datum narození a odečtěte to od 2010 a zjistíte to tak klid *1* *1*
  • děkuji Amando

    Amanda toho pro mne udělala opravdu hodně, těch pár měsíců co jsem strávil v Kalifornii mi byla úžasnou oporou a díky její rodině se můžu vždy a rád do států vracet...byl jsem na stáži, kde jsem ji poznal v době, kdy jste tady o ní ještě nejspíš neslyšeli a jsem rád, že o ní tak pěkně mluvíte... :) člověk jako je Mandy si to opravdu zaslouží...je to zlatá povaha :) mějte se pěkně :)
  • mh

    Přeju Mandy všechno nejlepší k narozeninám :-)
  • missmartinqa

    aaa

    aaahoj...jukněte prosím na můj blog missmartinqa.blog.cz......hlasujte v anketě fotka měsíce....a pist komentíky...děkuji vám moc..paaaa
  • vashley

    Re: Re: Re: uMIi CeSKy??:-O

    pochybuju že by měla americké jméno Jiroux,Mandy *9*
  • mkbh

    foto

    Tak jsem přidala ňáký fotky a sem zvědavá kdy tady budou *4*
  • mkbh

    Re: sEStRA

    A co Mandyin starší brácha? toho nepočítáš? menuje se Garret Jiroux
  • Blog

    http://love-miley-style.blog.cz/
  • xxx.nicky.xxx

    Mandy

    Tyjo nejlepšííí je když jsou Miley a Mandy s polu to je pak něco xD
  • reig

    NarozQy

    Ona se narodila we stejny den jak ja xD *15*
  • kacenka1jb

    sEStRA

    ejkY vitE Ze MAnDY MA SeStrU??A Ze Se ji TEd NAroDILy 2BRaChOVe??:D
  • kacenka1jb

    Re: ??????????

    no mi to nevíme xD:.a ty to vis ze umi cesky???nebo to se jenom ptas ze se divis?pac ja to nekde vydela tk neim eti to byla pravda :D..tk sem se ptala
  • zuza-nyje

    ??????????

    Jak víte že Mandy umí česky ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit