Přejít na výpis diskuzí

Mandy Jiroux

OSOBNOST 17.8.2008 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oooh Mandy

    Mandyyyy chci aby přijela do česka i s Mileyyyy!!!!!to by byla shoooowww *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    víš co Ajo nebo kdo si zač...tebe se nikdo na nic neptal tak se nám laskavě neser do debaty ano? *13* Já Mandy fandím, ale myslím že prostě má skvělý život a co jako..uvědom se *3*
  • Re: Re: Re: Re: Mandy....

    ty si myslíš že bohatství krása je všechno??to máš trochu divné myšlení nemyslíš?mandy může mít dny kdy je smutná nemusí byt jenom štastná uvědom si to laskavě *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    máš recht holka...všichni bohatí a pěkní lidi nemusej být namyšlení...Mandy je sympatická a myslím že je nohama na zemi *3*
  • Mandy is best

    Mandy je moj neeejvíc vzor...je uplně úžasnáá...I love!! nejdokonalejší kočka na světě..!!!!!!!
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    diskuze vázne *9* *13*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    Znáš??? :-O...no nemusíš mě přesvědčovat o tom jaká je nebo není, máš pravdu že si budu stejně myslet svoje...myslím že taky vím jaká je...sleduju její twitter a tak a podle toho se to dá taky dobře posoudit..
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    Znáš??? :-O...no nemusíš mě přesvědčovat o tom jaká je nebo není, máš pravdu že si budu stejně myslet svoje...myslím že taky vím jaká je...sleduju její twitter a tak a podle toho se to dá taky dobře posoudit...
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    jenže to je ten problém..já jí tak trochu znám.... ale nebudu to komentovat...každej má svůj názor a já ho nikomu brát nehodlám..já si myslím, že si taky fajn, jako fakt že jo....ale nehodlám lidem dokazovat, že je taková nebo maková, to je podle mě blbost.. *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    jasně a taky ji mrzí, že má tak "příšerný" život...hej píšeš celkem chytře tak si myslím že si fajn, ale děláš jako bys ji znala...hele já taky vím o jejím životě celkem dost...taky jsem o ní četla na netu to co ty a nebo se dívala na videa MM show ale tohle prostě nestačí abysme mohli o někom vědět co ho mrzí nebo nemrzí...stačí když se podíváš jak je SKVĚLÁ a to ona opravdu je, je dokonalá a dokonalí lidé jsou taky občas namyšlení a tak...je to život *7*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    hm...já toho o jejím životě vím zrovna celkem dost... ale rozmlouvat ti to nebudu..názor stejně nezměníš, takže se nebudu ani namáhat....mrzí jí, že lidé, kteří ji neznají ji soudí....
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    jo a ještě jestli tím sklamáním které ona zná je to že jí nesedl nějaký drahý modýlek v butiku tak to s tebou naprosto souhlasím...co my víme o ní a jejím životě *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    no to samý ale můžu říct já tobě co o tom sakra můžeš vědět...?? my tady v celé posrané evropě...v celé posrané české republice se vo tom můžeme jen dohadovat..!!já si myslím prostě svoje a z toho jak na mě působí a tak soudím že musí být namyšlená jako prase...kdo by nebyl kdyby měl to co má ona?? já bych teda byla!
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Mandy....

    hm...co ti na to říct... jak víš jestli má nebo nemá deprese? ty nevíš nic o jejím soukromém životě....nic nic a zase nic...to že její BFF je Miles nebo že Garret je super kluk nic nezmění na to, co prožívá onabohužel, moc bych jí to přála....ale peníze, sláva a tak zrovna Mandy nezměnily v namyšlenou trubku, která neví, co je zklamaní...
  • Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    Many Jiroux je namyšlená pička stejně jako Hannah Montana... *5*
  • Re: Re: Re: Re: Mandy....

    jn co bych dala za to vypadat jak Mandy, ona je úúúpě nádherňůnkáááá....ta si může kluky vybírat....no týýýývle *14*
  • Re: Re: Re: Mandy....

    no dokonce už mě i tahle diskuze začíná bavit... *1* tak jo vezmem si to takhle že jo...co ona může cítit ve svý duši když má vše co si holka v jejím věku může přát...hele Miley a její život tudíž i její kamarádi a tak mě zajímaj už celkem dlouho na to abych mohla posoudit kdo jakej je...Mandy jakožto modelka, zpěvačka a nejlepší kamarádka Miley, ségra nejhezčího borce a bohatá jako prase asi nemá deprese...má úžasnej život...to je moje vize na ni...takže asi tak..jo a nic ve zlym ale nám nic jinýho než spekulovat stejně nezbývá...škoda ráda bych byla třeba na jejím místě bo tak něco
  • elis66

    Re: Re: Mandy....

    jenže vidět někdy nestačí.... víš? ... ono taky trochu záleží na tom, co se děje v její duši...a ne to, co vidíš každý den na obrázkách atd... mě nestačí se jenom podívat....já to vím....
  • Re: Mandy....

    co když si budu myslet? myslím že je to víc než jasné...a né jen o myšlení..vždyt se na ni podívej...a musíš vidět sama *3*
  • elis66

    Re: Re: Re: Re: Re: Mandy....

    možná bude lepčí, když si to budeš myslet ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit