Přejít na výpis diskuzí

Marcus Tran

OSOBNOST 14.11.2008 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vubec nevim kdo to je,ale kurna,kde dala ta Gavriely dala oci. Snad ji to mzna dobre udelal *3*
  • P.S. Je jedno jestli je člověk černej, bílej nebo mourovatej. Tátu má člověk jen jednoho a syn kterej lže o sobě protože se stydí za tátu jen kvůli jeho původu je ubohej hlupák.
    • Však nedávno ztratil občanku a vietnamská komunita věděla čí je to syn, tak mu poslali doklady jeho tátovi *1* Je divný, jak se za svůj původ stydí a vymýšlí si...
    • Když neznáš jeho život, tak neplácej nesmysly, ty "rarito"
  • Ho*no japonský a filipínský geny, to je lež. V japonsku žádný příjmení Tran neexistuje, a většina filipínců mají španělská jména, vzhledem k tomu že Filipíny byly po staletí kolonizovány Španěly. Je to napůl vietnamec co si neprostudoval pořádně zeměpis a asi si myslí že jsou Češi ještě 100 let za opicemi. Příjmení Tran mluví za vše, takže nechápu tu šaškárnu s "japonskými a filipínskými geny".
  • On Ewu farmou podvědomí
  • On ji podved
  • *16* *12* *11* *10* *13* *9* *8*
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* *
  • To co udělal Ewě Farne je hnusné.
    • A ty víš určitě přesně, co se stalo viď, anonymíku
  • jsem na pul vietnamko-polka a ani já nemám vietnamský příjmení jako on.. sorry
    • Běžný postup je, že si maminka tvého vietnamského tatínka první musí vzít, aby ses mohla pyšnit vietnamským příjmením... nejspíš ti to zatajili
  • Tran, to je vietnamec. Jeho tata je vitnamec co se přistěhoval za totality, aby se vyučil v Autopalu Nový Jičín a matka češka.
    byl to můj soused
    • A ty víš určitě, že je to jeho otec a matka je jenom Češka? To si opravdu nemyslím, že víš víc Petttttříku
    • přesně tak to je, jeho otec pak prodával na tržnici
      • A to je špatně? Markova babičko? Nemyslím si, že jsi ještě mezi živými

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit