Přejít na výpis diskuzí

Marianela González

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam neco o MARINELE GONZALES a HUGOVI VASQUEZOVI taki neco http://jitkabara.webzdarma.cz/jordi2.htm *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* A mam moc mocinki mocinecki rada maria je to moje nej nej helecka
  • marcelililinka

    Marianela-film v čj

    Ahoj, zná někdo telenovelu s Marianelou v češtině, kromě Sladké Valentýny??I ve slovenštině..prosím, nepíšete když tak do zpráv?Díky
  • PŘESTAŃTE POROVNÁVAT MARI S TOU PŘÍŠERNOU NORKYS!!!!!

    Jejda PandoraRozales ty si můj človšk!!! Naprosto souhlasím uječená Norkys ta je opravdu výborná!!! To srovnávaní taky nechápu ale myslím, že kdyby se Norkys srovnávala s kýmkoliv vždycky vyhraje ta druhá!!!:D:D Talent nepobrala žádný ale táhle diskuse patří Mari takže nebudu plýtvat čas s upištěnou Norkys!!!! *8*
    Mari mám strašně moc ráda, je to úžasná herečka!! Poprvé jsem ji viděla v MGB a hned sem si ji oblíbila, role Pandory ji moc slušela mno a s Jordim nádhera!!! V EA taky úžasná akorát se mi nelíbil ten melír to vypadalo jako by to ani nedělal kadeřník!!! Pak sem viděla už jen nějaká videa Ser bonita no basta, POr todo lo Alto, Cameleona, Nadie me dira como querte!! ale u ní vím, že ať se podívám na jakoukoliv novelu s ní tak nemusím mít strach že by to nezvládla!!! jak už jsem napsala před tým je to BÁJEČNÁ HEREČKA!!!!!Je strašně moc sympatická, přurozená.. ikdyž u mě malinko klesla za ty prsa( ale chápu, že ve Venezuele už to asi jinak ani nejde).. a ona opravdu skoro nic neměla!!! !!! Ale je to jen takové malé mínus.)..Ráda ji mám moc!!! *4* Přeji ji spoustu hlavních rolí!!!Zaslouží si je:-*
    • pandora

      Re: PŘESTAŃTE POROVNÁVAT MARI S TOU PŘÍŠERNOU NORKYS!!!!!

      s tou citovanou větou souhlasím, sem to tam nějak zapomněla napsat *1*
    • pandora

      Re: PŘESTAŃTE POROVNÁVAT MARI S TOU PŘÍŠERNOU NORKYS!!!!!

      "ale u ní vím, že ať se podívám na jakoukoliv novelu s ní tak nemusím mít strach že by to nezvládla!!!" *3*

      jinak u mě ani tak neklesla tou plastikou, jako spíš když jsem zjistila, že je to docela velká kuřačka (ona by byla ta poslední, o který bych si to myslela), no a když jsem pak ještě viděla fotku, tak to byla první fotka, kde se mi teda ani trochu nelíbila *1* no ale je to její věc a určitě ji kvůli tomu nepřestanu mít ráda *4*
      • pandorarosalez

        Re: Re: PŘESTAŃTE POROVNÁVAT MARI S TOU PŘÍŠERNOU NORKYS!!!!!

        No je pravda že tím kouřením mě taky docela dostala..ale to je věc každého.. *3* Jako podle tohohle rozhodně nejde lidi soudit. *15* Je to jen a její věc.. *1*
        • marcelililinka

          Re: Re: Re: PŘESTAŃTE POROVNÁVAT MARI S TOU PŘÍŠERNOU NORKYS!!!!!

          Jojo...stejně jí prostě miluju, je úžasná a krásná
  • Sympatická milá zvláštní herečka

    Říkat že Norkys je hezčí je zbytečné protože je! Ale tahle holka je děsně sympatická a v televizi mě rozzáří at hraje pozitivní postavu nebo ne. Stím ani krása nic neudělá. Pro mě jsou sympatie víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Sympatická milá zvláštní herečka

      Úplně s tebou souhlasím, Norkys je možná hezká ale něco jako talent ji chybí..a taky nevím proč se srovnává Mari pokaždé s Norkys, to je úplně něco jiného. Navíc Norkys nemám ráda, je mi hrozně nesympatická *15*
      • Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

        hovna su to len hovna, *5*
        • Re: Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

          volam sa zuzana smatanova som spevacka. ked mi posles na moju adresu list a v nom bude tvoja fotka z adresou zaspievame si spolu v studiu. bola bi som rada keby si mi dala aj telefon pevna linka. ked vihras studio je iba tvoje. sutaz plati od trinasteho dvetisicjedenast do dvaciatehotretieho. dufam ze sa prihlasi vela dufam ze vyhras prave ty. pekny den a ahojjjjjj. *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *5* *15* *8* *16* *8* *8* *5* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

            MARIANELA JE UZASNA A SKVELA. *5* *3*
      • Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

        mari gonzalez je skvela herecka. je bombova videla som ju hrat v terenovele mi goda bella jej partner bol hugo vasgues. v terenovele sa volaju pandora a jordi. marianela je fakt skvela a ten jej pohlad uzasne. mam ju rada je mi simpaticka dokonca sa namna trochu podoba vlasne nie trochu ale dost. ahojjjjjjjjjjjjjjjjj. *3* *3* *3* *3* *3*
  • ***Marianelka***

    Marianelka je prostě skvělá...Sympatická , krásná , milá a prostě má všechny nej. Je to ta nejlepší herečka :)
  • Nelíbí se mi

    Mně se nelíbí a je mi nesympatická,ale škaredá není.Norkys Batista alias Chiqui z Valentýny je tisíckrát hezčí.Taky tu je na osobnostech.
    • Re: Nelíbí se mi

      Nj, Norkys uječená..ta je teda ohromě sympatická, úplně to z ní září *7*
    • Re: Nelíbí se mi

      ??????Nesympatická????????Je náhodou moc sympatická protože je hodně přirozená- nezmalovaná prostě nádherná!!!!!!!
  • Mari je bezvadná

    Mari je prostě bezvadná! Je krásná, talentovaná a já nevim co všechno! Je prostě úžasná!!! *1*
    Jestli máte Mari rádi jako já, můžete mrknout na můj blog o ní *4*
    www.mari.gonzalez.sblog.cz
  • hello*

    hello Marianela Gonzalez.
    i am Rina from Kosovo.

    rinatoperlaku@hotmail.co m

    please reply
    bye bye

    *3*
  • new web

    Ahojky,mám nový web o Mari http://marianela.xf.cz *3*
  • new web

    Ahojky,mám nový web o Mari www.marianela.xf.cz *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit