Přejít na výpis diskuzí

Marianela González

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mari je nej!!

    Marianela je moje neoblíbenější herečka,je skvělá a fakt jí moc obdivuju:)Je skvělááá *4* Kdyžtak mrkněte na můj blogisek o ní: http://marianela.gonzalez.sblog.cz *3* *14* Páá PR *3*
  • new web

    Ahojky,mám nový web o Mari www.marianela.xf.cz *3*
  • new web

    Ahojky,mám nový web o Mari http://marianela.xf.cz *3*
  • Nelíbí se mi

    Mně se nelíbí a je mi nesympatická,ale škaredá není.Norkys Batista alias Chiqui z Valentýny je tisíckrát hezčí.Taky tu je na osobnostech.
    • Re: Nelíbí se mi

      Nj, Norkys uječená..ta je teda ohromě sympatická, úplně to z ní září *7*
    • Re: Nelíbí se mi

      ??????Nesympatická????????Je náhodou moc sympatická protože je hodně přirozená- nezmalovaná prostě nádherná!!!!!!!
  • ***Marianelka***

    Marianelka je prostě skvělá...Sympatická , krásná , milá a prostě má všechny nej. Je to ta nejlepší herečka :)
  • Sympatická milá zvláštní herečka

    Říkat že Norkys je hezčí je zbytečné protože je! Ale tahle holka je děsně sympatická a v televizi mě rozzáří at hraje pozitivní postavu nebo ne. Stím ani krása nic neudělá. Pro mě jsou sympatie víc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: Sympatická milá zvláštní herečka

      Úplně s tebou souhlasím, Norkys je možná hezká ale něco jako talent ji chybí..a taky nevím proč se srovnává Mari pokaždé s Norkys, to je úplně něco jiného. Navíc Norkys nemám ráda, je mi hrozně nesympatická *15*
      • Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

        hovna su to len hovna, *5*
        • Re: Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

          volam sa zuzana smatanova som spevacka. ked mi posles na moju adresu list a v nom bude tvoja fotka z adresou zaspievame si spolu v studiu. bola bi som rada keby si mi dala aj telefon pevna linka. ked vihras studio je iba tvoje. sutaz plati od trinasteho dvetisicjedenast do dvaciatehotretieho. dufam ze sa prihlasi vela dufam ze vyhras prave ty. pekny den a ahojjjjjj. *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *5* *15* *8* *16* *8* *8* *5* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

            MARIANELA JE UZASNA A SKVELA. *5* *3*
      • Re: Re: Sympatická milá zvláštní herečka

        mari gonzalez je skvela herecka. je bombova videla som ju hrat v terenovele mi goda bella jej partner bol hugo vasgues. v terenovele sa volaju pandora a jordi. marianela je fakt skvela a ten jej pohlad uzasne. mam ju rada je mi simpaticka dokonca sa namna trochu podoba vlasne nie trochu ale dost. ahojjjjjjjjjjjjjjjjj. *3* *3* *3* *3* *3*
  • www.nelagonzalez.tinkle.lt www.marianela.eforum.lt
  • Nela

    Je BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!
    Je to moje oblíbená herečka *4*
    • Re: Nela

      Jj moje taky *3*
  • hello*

    hello Marianela Gonzalez.
    i am Rina from Kosovo.

    rinatoperlaku@hotmail.co m

    please reply
    bye bye

    *3*
  • Mari je bezvadná

    Mari je prostě bezvadná! Je krásná, talentovaná a já nevim co všechno! Je prostě úžasná!!! *1*
    Jestli máte Mari rádi jako já, můžete mrknout na můj blog o ní *4*
    www.mari.gonzalez.sblog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit