Přejít na výpis diskuzí

Martin Holec

OSOBNOST 5.3.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čau lidi nevíte někdo jak teď vypadá Martin Holec,pamatuju si ho jen z Ordinace jako puberťáka,ale za tu dobu se už určitě hodně změnil,když už je mu 23 let,že jo...
  • Ahoj, nejdou mi spustit stránky www.martinholec.com prosim dejte sem nekdo ten Mail ;)
  • kacule16

    URČITĚ SI TO PŘEČTĚTE

    AHOJKY TED´ JSEM ZJISTILA ŽE V JEHO JEDNOM VIDEOKLIPU SI ZAHRÁLA KRISTA PECKOVÁ Z DIAMOND CATS!!! A LÍBALI SE TAM!!!! JESTLI SE NA TO CHCETE PODÍVAT TAK JE TO NA WEBU: http://diamond-cats-4ever.blog.cz A JE TO HUSTÝ!! KDYBY JSTE TO NENAŠLI LISTUJTE POŘÁD DOLŮ TEN ČLÁNEK SE JMENUJE ,,KIKINKA SI ZAHRÁLE VE VIDEOKLIPU" *14* *15* *1* *1* *3* *5* *14* *14* *3* *3* *4* *14*
    • Pro upřesnění: Nelíbali se tam..;) Ten, s kterým si tam Kiki dala pusu se sice jmenuje Martin, ale ne Holec ale Müller. :)
  • Vše nejlepší

    Vše nejlepší k tvým narozeninám...A hodně úspěchů ped kamerou
  • Všeck nejj!!!

    Ahojjky chtěla bych ti moocinky popřát k 16.narozkám!!!!!!!Včecko nejjlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ...

    ahoj ma naky sourozence martin?
    • Re: ...

      Má dva mladší bratry
  • napiš

    Ahoj Martine moc se mi líbí jak hraješ seš fakt talent!!!!! (Ale i ty seš hezkej *14* )
    Kdyby se ti chtělo tak mi můžeš napsat na meil moc díky *14* *14* *14* (nejspíš mě znáš,ale jenom si to neuvědomuješ, chodím na gympl a 21.12 sem byla na natáčení takže klidně namiš budu mocinky ráda pa pa *14* *14* *14* )
  • zanulka

    zanulka

    ahojky má tu někdo icq na martina děkuji budu ráda *3*
  • mauutinka

    Narozeniny

    Vše nejlepší k 15-narozkám.....!!!! *3* *1* *3* *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit