Přejít na výpis diskuzí

Martin Holec

OSOBNOST 5.3.2008 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LHŠ 09

    Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jestli jedeš na letní hereckou školu. A, kdyžtak v jakém termínu?!*3*
    • ivisek77

      Re: LHŠ 09

      Ahojky ty jedeš na Lhš ? já taky na 2/09 a ty?
      • Re: Re: LHŠ 09

        jj já taky jedu na lhš 2/09, ale myslím, že tě mám už i na icq... *1* *3* moje přezdívka je cathys *3* určitě mě tam máš taky!!
  • ...

    ahoj ma naky sourozence martin?
    • Re: ...

      Má dva mladší bratry
  • kuratko258

    ahooj

    Ahoj martine, nevím jei sem chodíš ale já jen že se mi líbí jak hraješ a doufám že to daleko dotáhneš. Vm, že je to blbý sem psat ale kdybys chtěl pokecat tak se ozvi n 388518785. budu moooc rada. zatím čus *3*
  • jupíí

    Ahojte všichní....
    Tak sem štastná jako nikdy jindy
    psala sem asi před 3 týdny martinovi a dneska sem se konečně dočkala odpovědi katerá mi udělala hrznou radost.
    A můžu vás ujistit, že martin není ten typ že se vychlubuje tím že je HERCEM! !
    UŽ Z TOHO JEHO MAILU JE JASNÝ ŽE JE TO NORMÁLNÍ KLUK...SIMPATICKEJ A HODNEJ...
    Tak zatím papa
    • Re: jupíí

      To si piš, že je to normální, sympatický a hodný kluk *3* email má na stránkách martinholec.com *3*
    • Re: jupíí

      Ahojik dala bys mi pls jeho mail nebo icq nebo tel.? pls cokoli na nej mas..plsík.. odepiš na mail
      katkabartova14@seznam.cz
    • b.e.t.u.l.i

      Re: jupíí

      jakej je jeho mail... prosim prosim..
  • njn

    njn je to klucina napohodu a taky to sikula ze marto radsi uz nepi ju *5*
  • můj názor

    Je to ten nejhezčí kluk na světě. *14* *14*
  • Web

    martinholec.com
  • napiš

    Ahoj Martine moc se mi líbí jak hraješ seš fakt talent!!!!! (Ale i ty seš hezkej *14* )
    Kdyby se ti chtělo tak mi můžeš napsat na meil moc díky *14* *14* *14* (nejspíš mě znáš,ale jenom si to neuvědomuješ, chodím na gympl a 21.12 sem byla na natáčení takže klidně namiš budu mocinky ráda pa pa *14* *14* *14* )
  • Všeck nejj!!!

    Ahojjky chtěla bych ti moocinky popřát k 16.narozkám!!!!!!!Včecko nejjlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší

    Vše nejlepší k tvým narozeninám...A hodně úspěchů ped kamerou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit