Přejít na výpis diskuzí

Matthew Barrett

OSOBNOST 26.4.2014 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbko kravo hnusna debilko jdi nekam a jsi pekna blbka
    • hej ty jsi vážně blba kravo blbko debilko jsi mi na pobliti jdi někam a prostě splachni se ja to nevidržim a můžeš se pokakat a jdi prostě někam kravo blbko nechcui tě vidět slišet a ani jsi nechci číst zporávy od tebe vazne di nekam *10* *10*
      • ty jdi někam jseš mi na pobliti nejsi dospělá a nikoho nezajímáš matty tě nemiluje nevi kdo sia navíc je anglican a ja bych byt nim tě nikam pošlu a řeknu ti at se deš splachnou takže nech toho kravo hnusna zlapši se a pak piš na osobnopsti protože holky věkju jako ty jsi hrajou s barbinkama ja zapmela ty jsi s nima hraješ taky že jo tak toho nech a jdi nekam *10* *10*
  • HMMMMM......... tak 5 let
    • ne šest a vůbec proc se o to tak steras ti kravo blba *10* *10* *10* *13* *10* *10*
      • Hele ty ady nech to ho ja to nevidržim a pak budu nadavat taky a tobě nech toho přestan se tu nad nikim povisovat a hrat si na dospělou přestan jo protože mdospělá ještě nejsi chbí ti hodně let jo takže přestan nam nadavat a nebo budu nadavat ja tobě jo nech toho nikoho nezajímáš *10* *10* *10*
        • Jdi někam a splachni se ty kravo hnusna
          • ty jsi blba hnusna DEBILKA blba kravo *16* *16*
    • Přesně *3*
  • Mě kolik myslíš
  • Hele ty adynko necháš jí napojkoji tebe asi baví se hádat že jo kolik ti je?
  • To sned ne už zase ty zase mi nadavaš promin ale ja se nechci hadat na to hadani si sežen nikoho jiniho jo prosim dik a nenadávej mi a jestli chceš nadavat tak nejdřív se pochlub tvi maminca jak to mluvíš jo *10*
  • Vi dvě blbky necháte toho co vám je do toho tak jsem ti nadávala no zboří jse svět ne nezbořý tak toho nechte vi dve blbky hnusný blitky je mi z vás na bobliti *11* *11*
  • vid taky nesnášíš ty holky co furt říkají ale já už jem velká já mám poučovat tebe ne ty mě ja jsem dospěla a nestojim o takovou kamarádku jao jsi ty vis *3* *4*
  • hele co to o mě píšeš jsi uplne blba to se stalo před dvoumi měsíci tak nevím poroč to taháš zase sem blbko co co *10*
  • Těm co jse líbí to nechci brát a nechci být zlá ale potkala jsem tu jednu takovou holčičkua bylo jí asi kolem 6 let a furt tu psala na mě a na mojí kamarádku poučení jako že nám je málo a že je matty jenom její a že k ní pude domu takový blbosti a že se tu máme chovat slušně a přitom jediný kdo tam nadával byla ona a psala že když chcem být sprostý že jsi to mámë strčit někam a psát to nikam ty vole tydle holky upně nesnášim dělaj že jsou velký a přitom pudou do první třídy ve škole snad jí tu nepotkám a nebude tu nikdo podobný jako ona *4* *4*
    • jo přesně *4*
  • Můj názor na Mattyho nevím má hezké písničky ale když se mi matty hrozně líbil tak jsem sem chodila skoro furt a s jednou holkou jsem se o něj hádala a nebilo to moc příjemný ale ted už je to za mnou a začnu nově jinak pro všechny nec¨hci žádné hádky a podobně DĚKUJI za pochopeni *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit