Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj mýšo jak se maš *14* fandim vám už od 5let a ty stam byla najlepšy
  • Míšo ty v tý skupině 5angels chybíš. PROSÍM VRAT SE .NEVÍM JAKÝ MÁŠ DŮVOD ALE PROSÍM VRAT SE. *4* ta skupina bez tebe není to pravé. ty jsi byla moje nejoblíbenější. tak se prosím vrat. krásně zpíváš tancuješ a všechno. a nechci to jenom já. tak pls vrat se . *9*
  • hele nevím jak ostatní,ale podle mě byla nejlepší skupina než odešla míša. fakt Míšo ,podle mě jsi v v té skupině měla zůstat. sice nevím co to byl za důvod,ale můj názor je ,že by ses tam měla vrátit! *1* *9*
  • Míšo, bez urážky ostatní členky 5angels ,ale Míšu mám /měla jsem za nejoblíbenější z 5angels.Nádherně jsi zpívala,ale nevím proč jsi z 5angels odešla. Je mi to štrašně líto.S tebou by to bylo lepší.fakt je mi to líto. ps......měly jse svělá videa. *3* *14*
    • Miša mi psala že jí to nebavilo a pochopte ji........ Já bych to taky udělala... Taky byla moje nej z 5angels ale nemůžete ji nutit aby se vrátila má toho moc.
  • miso je mi lito ze jsi odesla mela jsem te rada budeme kamosky *15* *9*
  • miso je mi lito ze jsi odesla mela jsem te rada budeme kamosky
  • Milá michell máš šikme oči jako japonec,. aj moja kamaratka peta si to mysli ale ok *16* *12* *11* *10* *8* *5* si superčaw
    • nech misu bejt *16*
  • Pravé sedime s Mišou na hodine Aj, celekm se nudíme neporadi nekdo film ?
    • ja se nekdy taky nudim *3*
  • Ahoj Míšo prosím tě vrať se do skupiny 5Angels a jestli ti v tom brání ten kluk tak se s ním rozejdi máš přece svoji hlavu nemusíš poslouchat každého kluka který se ti líbí ale jak chceš rozhodni se *3*
  • Všechno nejlepší Míšo jsi nejlepší *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit