Přejít na výpis diskuzí

Michaela Exlová

OSOBNOST 12.8.2009 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro nejhezčí holku ze všech

    Ahoj Míšo mohla by si mi napsat prosim svuj email nebo facebook nebo jiné stránky na které chdíš?? dystak na fojty22@seznam.cz *4*
  • ashly.13

    :D

    Bože probudte se.Já je viděla 5angels naživo,když jsme tancovali na jedný akci a jsou namyšlený,že to ani víc nejde.Myslej si o sobě jak jsou skvělý a kdo si myslíte ža tam na ně byl zvědavej...max.13 letý pubertacky.A když kolem nás procházeli s těma svejma loďákama že bych se do nic narvala 2x a ještě u toho vrtěli prdelí a mávali tak nešlo nic jinýho než se smát:D Tak a ted mě začněte nadávat a sežerte mě třeba:D Ale jsou to ***** :D
  • jůůůůůůů

    Míííša je skvělá!!! *14* *14* *14* Chtěla bych se s ní kámošit! *3* *3* *3* *3*
    • Re: jůůůůůůů

      jo já sní chodím do školy na gympl do bystřice a je uplně uža a nejlíp se s ní kecá!! *5*
    • vashley

      Re: jůůůůůůů

      já taky *14* *14* *14*
  • miso je mi lito ze jsi odesla mela jsem te rada budeme kamosky *15* *9*
  • Happy Birthday <3
  • ahoj mocinky vám děkuji za komenty jsem moc ráda že sem píšete tak krasny veci o nás krome tech sprostych která to sem zvětšina z vás píše .a hanko jestli se semnou chceš potkat tak mi posli nakou fotku z dovolene A muzu ti poslat vstupenky na koncert napis na adresu:misa@seznam.cz předmět fotodovolene a j napis i svoji adresu abych mohla ti poslat vstupenky a pak mi řeknes ze si to ty tak ahoj mám vás všechny ocinky ráda vaše míša:-) *14*
  • moc ne

    zatim te moc neznam ale myslim ze jsi dost dobra a za ti to moc moc moc moc moc moc moc pujde tvoje nej nej nej faninka simca
    *3* *4*
  • niki a míša

    5angels jsou skvělí míšu moc obdivuju a niki mocinky mám je moc ráda jsou nej na cele zeměkouli fakt se mi moc libi a obdivuju j vendi je taky skvělá terka taky a angie taki jsou všechny parádní a fakt je moc obdivuji ... *3*
  • pusycat

    Ahoooj

    Ahoj tady Míša...Mam vás mooc ráda =)) a sem štastná že sem ve 5angels!!Tady nejsem mooc často.Nemám moc času.Škola,Skoušení,Koncerty.Ko ncerty mě mooc baví. *4*
    • Re: Ahoooj

      Chtěla bych sváma spívat dík za odpověď *1*
    • Re: Ahoooj

      mam te rada *14* *14*
    • Re: Ahoooj

      miso tak napiš na lenazuzi@centrum.cz
  • Všechno nejlepší Míšo jsi nejlepší *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit