Přejít na výpis diskuzí

Milan Chovanec

OSOBNOST 18.3.2014 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Chovanče.Jsem pravičák,ale Vám moc fandím.Věřím,že ve druhém kole prezidentských voleb nezapomenete,jak se soudruh Zeman choval hnusně k B.Sobotkovi,potažmo vaší straně.Je to zlý člověk a měl by se vrátit na Vysočinu.
  • Hrůza pohledět. *11*
  • Tak co Ty Plzeňský študáku. Jak Ti roste zelenina? Až budeš na trhu prodávat, nezapomeň na EET!!!
  • SOCANY ,už nikdy nebudu VOLIT!!!! *1* *1*
  • Dělá machra,a sere na paty.
  • Renegade socani dostali výprask.Už jsme je nevolili,a jsou v háji.To co dělal Chovanec a spol.bylo už přes čáru.Tak jim to spočitali.Celá rodina jsme volili Babiše. *1* *1* *1*
    • To je dobře Liško, protože je pro ně demokracie jenom cárem hadru. ANO u nás v Hradci vyhrálo, ale ČSSD ho chce odstranit! Zase se tady bude vládnout po staru a bude to tady špatné. Já šel volit SZ (ZELENÉ). Lidé chtějí v Hradci změnu, ale ČSSD je u koryta spokojená a nehodlá se hnout. Je to strašný podvod na voličích.
  • Chovanče,jsi kok.t.nESTAČILA TI REORGANIZACE POLICIE.Teď si bereš jako náměstka estebaka Laubeho.A že skončil ze zdravotních důvodu,vykládej tomu co žere seno.Jsi neskutečné hov.do a podrazák,spolu se Sobotkou fuj.. *11* *7* *8*
    • Tomu se jedná hlavně o to, aby mohl dál chrochtat u korýtka Liško. Doufám, že to tady bude lepší bez těchto oportunistů!!! Člověk se vzděláním Chovance může dělat ministra pouze proto, že vlezl do ČSSD.
    • Liško je třeba na to odpovědět při volbách, protože já sám to nevyřeším. Často si nadávám, že jsem ČSSD volit v minulosti, ale už se to opakovat nebude, protože mám lepší informace. Také plukovník Tuhý je Chovancův pacholek jako nikdo druhý, který před detektivy UOOZ dělá politiku. Já jsem za tuto kritiku mediálně pronásledován (i za kritiku církve)a mám doma odposlechy a kamery. Demokracie je v hajzlu vážený voliči!!! Stačí si přečíst www.bis-mafie.cz a budete v velmi rychle obraze.Plukovník Tuhý může dělat dopravní přestupky, ale ty se neřeší, protože morálka ja v hajzlu (ČSSD to tak chce)!!! Sice za tento článek budu mít zase zle v práci, protože mi BIS sleduje počítač 24 hodin, ale už mi to nevadí. Člověk v zájmu spravedlnosti musí něco vydržet. Nechtěl jsem k volbám jít, ale potom jsem si řekl, že bych tím jenom nahrál této podlé mafii. *16* *12* *16*
      • Oprava: a budete velmi rychle v obraze. Často si nadávám, že jsem ČSSD volil v minulosti. No a netrvalo dlouho a BIS mi na tyto stránky pouští pomlouvačnou reklamu! Jak jsem říkal BIS má všechno pod kontrolou. Jsem sledován na každém kroku, protože je do mého pronásledování zapojeno velmi mnoho lidí, kteří mají jako loutky naučené dopředu to, co mají říkat, páč nemají svůj mozek. Není výjimka, že mají používat sprostá slova, která jsou konzultována s BIS-mafií.
  • Děláš si prdel?Kadlec znovu ZRUŠIL několik aut ,proč nesedí a nemá vysloven doživotní zákaz řízení jako v Německu?Když jsme taky v Unii?!?!Vy budete šikanovat motorkáře ,že nemaj E na blinkru!!!
  • Chovanče,ty a tvoje soc.dem.má prohrané volby.Ty jsi zrádce zrádců.Měli by tě vypráskat z úřadu.A sebou vem i Sobotku *1* *2* *15*
  • Jseš odsadlenéj V-L a MA-GOR *12* *12* !!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit