Přejít na výpis diskuzí

Milan Chovanec

OSOBNOST 18.3.2014 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děláš si prdel?Kadlec znovu ZRUŠIL několik aut ,proč nesedí a nemá vysloven doživotní zákaz řízení jako v Německu?Když jsme taky v Unii?!?!Vy budete šikanovat motorkáře ,že nemaj E na blinkru!!!
  • Tmetek Chovanec má strach ze Šlachty tak jeho útvar raději likviduje,aby ČSSD nedopadlo jako ODS a jeho Nečas.Mají strach že se vyšetří jejich levárna v OKD.A někdejší ministři půjdou do tepláků.Te´d se jen bude zametat pod koberec.... *11* *12* *16*
    • Už z podivného studia je podvodník. Jsem pro jeho demisi a i ředitele policie.
  • Chovanče,ty a tvoje soc.dem.má prohrané volby.Ty jsi zrádce zrádců.Měli by tě vypráskat z úřadu.A sebou vem i Sobotku *1* *2* *15*
  • že se nestydiš fašisto posilat na bezbrane lidi armadu.šibenici na tebe.at žije rusko a čina
  • SOCANY ,už nikdy nebudu VOLIT!!!! *1* *1*
  • Chovanec jest dvorní Sobotkův šašek. Tak bezpáteřního hajzlíka politika ČR dlouho neměla. *11*
  • Běž si dát raději hamburgery,ty hňupe!!Raději se nažer a nemel hofna!!Psychicky labilní člověk!!Jak se blázen může stát ministrem vnitra?to ať mi někdo vysvětlí..
  • Rettard zůstane rettardem,ikdyby perly žral!!!
  • Toto je kriipl a ne člověk!!!Už jen ten xicht a ještě k tomu měl 300 kg!!!Jak může někdo takhle nakynout?A pak schodit 150kg?Říkám,jedině KRIIPL!!
  • Renegade socani dostali výprask.Už jsme je nevolili,a jsou v háji.To co dělal Chovanec a spol.bylo už přes čáru.Tak jim to spočitali.Celá rodina jsme volili Babiše. *1* *1* *1*
    • To je dobře Liško, protože je pro ně demokracie jenom cárem hadru. ANO u nás v Hradci vyhrálo, ale ČSSD ho chce odstranit! Zase se tady bude vládnout po staru a bude to tady špatné. Já šel volit SZ (ZELENÉ). Lidé chtějí v Hradci změnu, ale ČSSD je u koryta spokojená a nehodlá se hnout. Je to strašný podvod na voličích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit