Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Dudáček

OSOBNOST 26.4.2010 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte, co je s Mirkem Dudáčkem nyní a jak se mu daří?
    • Mirek bydlí v Berouně, má se úměrně svému věku, psal mi že lítá po doktorech a nemůže teď přijet na Žižkov.
  • Ano,Mirek byl v "pastáku",ale ví někdo že taky jedno léto hrál v divadle na
    zábradlí s dalšími chovanci z Obořiště?
    Mirku k Tvým dnešním narozeninám přeji hodně zdraví ,věřím že ještě zazáříš.
    Tvoje věřím první láska z Dobříše
  • Bydlel jsem s Mirkem půl roku a nemělo to chybu co jsme všechno spolu zažili.Míro dej o sobě vědět.Fáfa
  • nejlépe ne odsoudit
  • Co to tady plácáte za blbosti??? Mirkova máma ještě žije, to za prvé. V šesti měsících se na něj vykašlala a nechala ho otci a odešla s druhým synem. Když Mirkovi zemřel táta, tak mu ještě sebrala i byt, který by měl Mirek býval po tátovi. No radostné neměl jenom dětství i potom to nebylo kdoví jaké, ale dali jste někdy tomu Mirkovi možnost, aby mohl o sobě sám vyprávět?? Pořád se jen uveřejňují nějaké výblitky. Graclík taky žvaní raději sbírá špínu, než by nechal konkrétní osobu mluvit a napsal pravdu. Vypouští neověřené informace...
    • Máte naprostou pravdu, to, co tu je nahoře napsáno jsou opravdu hovadiny. S Mirkem jsem se osobně znal, na Žizkově jsme spolu drhli kytary na klandrech.... Kluk je to dobrej a opravdu si nezaslouží takový zhovadilý texty o sobě.
  • až mi srdce stislo, ked som si vypočula Černe oči, moje krásne mládi... hralo ju často Rádio Hvezda - študio 7.... Drzim palce Mirečkovi,,,
  • jirkakratas
    Nedávno jsem si koupil knihu spisovatele Miroslava Graclíka s názvem Hvězdy popu, které jsme milovali. Jsou zde profili sedmi československých zpěváků ze 70. a 80. let, mimo jiné též Miroslava Dudáčka. Je to zajímavé povídání a je mi docela líto, že Miroslav Dudáček nakonec skončil jako bezdomovec. Přeji mu, aby se mu ten návrat na koncertní pódia povedl.
  • Včera jsem měl tu čest slyšet Mirka hrát a zpívat. Díky. Byl to úžasný zážitek.
  • Ahoj Mirku, jestli budeš chtít ozvi se mi, určitě by jsme měli na co zavzpomínat. Chodili jste s Petrem Kubartem a spol. k nám do Baranky, kde bydlel i Pavel Wožniak. Ahoj Honza
    Můj mail: marek.cico@seznam.cz
    • Jo, mě můžeš napsat taky, já jsem zase ten, co s Tebou drhnul ty kytary na klandrech po Žižkově. Díky, Honza N.
      Ten mail je: rebe@volny.cz
  • pomůžete Mirkovi ?

    Mirek by rád dával hodiny. Sama se mu snažím dávat inzeráty. Mirek je úžasný člověk, ale praktik to není :-) Můžete prosím sdílet na svých facebookových profilech toto?:

    Bývalý kytarista a zpěvák skupiny George and Beatovens dává hodiny elektrické kytary. 260,- Kč á hod. Mirka Dudáčka najdete na facebooku. jen Vážní zájemci. Praha.

    díky všem Ela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit