Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Dudáček

OSOBNOST 26.4.2010 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mirek bydlí v Berouně, má se úměrně svému věku, psal mi že lítá po doktorech a nemůže teď přijet na Žižkov.
  • Nevíte, co je s Mirkem Dudáčkem nyní a jak se mu daří?
  • Ano,Mirek byl v "pastáku",ale ví někdo že taky jedno léto hrál v divadle na
    zábradlí s dalšími chovanci z Obořiště?
    Mirku k Tvým dnešním narozeninám přeji hodně zdraví ,věřím že ještě zazáříš.
    Tvoje věřím první láska z Dobříše
  • Málo kdo už dnes ví, že Mirek začal hrát na kytaru v pasťáku a ve 23 letech byl třetí nejlepší sólista v Praze.
  • Ahoj,tata je jiz 3roky trvale v Beroune,bohuzel jsme spolu meli mensi rozepre ale nic to nemeni natom ze bych tu nechtel poskytnout kontakt ci presnou adresu.Mej se Mirek
  • Bydlel jsem s Mirkem půl roku a nemělo to chybu co jsme všechno spolu zažili.Míro dej o sobě vědět.Fáfa
  • Jo, mě můžeš napsat taky, já jsem zase ten, co s Tebou drhnul ty kytary na klandrech po Žižkově. Díky, Honza N.
    Ten mail je: rebe@volny.cz
  • Máte naprostou pravdu, to, co tu je nahoře napsáno jsou opravdu hovadiny. S Mirkem jsem se osobně znal, na Žizkově jsme spolu drhli kytary na klandrech.... Kluk je to dobrej a opravdu si nezaslouží takový zhovadilý texty o sobě.
  • nejlépe ne odsoudit
  • Co to tady plácáte za blbosti??? Mirkova máma ještě žije, to za prvé. V šesti měsících se na něj vykašlala a nechala ho otci a odešla s druhým synem. Když Mirkovi zemřel táta, tak mu ještě sebrala i byt, který by měl Mirek býval po tátovi. No radostné neměl jenom dětství i potom to nebylo kdoví jaké, ale dali jste někdy tomu Mirkovi možnost, aby mohl o sobě sám vyprávět?? Pořád se jen uveřejňují nějaké výblitky. Graclík taky žvaní raději sbírá špínu, než by nechal konkrétní osobu mluvit a napsal pravdu. Vypouští neověřené informace...
  • Ahoj,cinkni mi na tel č. nebo sms a pošlu ti tel na tátu.605183937.Mir. ml
  • až mi srdce stislo, ked som si vypočula Černe oči, moje krásne mládi... hralo ju často Rádio Hvezda - študio 7.... Drzim palce Mirečkovi,,,
  • jirkakratas
    Nedávno jsem si koupil knihu spisovatele Miroslava Graclíka s názvem Hvězdy popu, které jsme milovali. Jsou zde profili sedmi československých zpěváků ze 70. a 80. let, mimo jiné též Miroslava Dudáčka. Je to zajímavé povídání a je mi docela líto, že Miroslav Dudáček nakonec skončil jako bezdomovec. Přeji mu, aby se mu ten návrat na koncertní pódia povedl.
  • Dobrý den píši vám ohledně Mirka Dudáčka moje sestra si vzala jeho syna když budete chtít kontakt na Mirka ozvěte se na FCB se jménem Alena Dudáčková je to jeho snacha zdraví vás Jarka
  • Včera jsem měl tu čest slyšet Mirka hrát a zpívat. Díky. Byl to úžasný zážitek.
  • Ahoj Mirku, jestli budeš chtít ozvi se mi, určitě by jsme měli na co zavzpomínat. Chodili jste s Petrem Kubartem a spol. k nám do Baranky, kde bydlel i Pavel Wožniak. Ahoj Honza
    Můj mail: marek.cico@seznam.cz
  • Re: Re: Re: Re: MIRKU

    ano má profil a objevuje se tam
  • pomůžete Mirkovi ?

    Mirek by rád dával hodiny. Sama se mu snažím dávat inzeráty. Mirek je úžasný člověk, ale praktik to není :-) Můžete prosím sdílet na svých facebookových profilech toto?:

    Bývalý kytarista a zpěvák skupiny George and Beatovens dává hodiny elektrické kytary. 260,- Kč á hod. Mirka Dudáčka najdete na facebooku. jen Vážní zájemci. Praha.

    díky všem Ela
  • mila.38

    Re: Re: Re: Re: MIRKU

    Zkuste facebook, Mirek má profil.

    *15*
  • Re: Re: Re: MIRKU

    hallo a zdravim Vas vsechny, predevsim Mirka.

    Drahy Mirku, hledam Te jiz davno, jsem Tvoje sestrenice anaposledy jsem te vydela kdyz mne bylo asi 6-10 let.
    je to jiz par tydnu..:)
    Tobe bylo asi 14-16..
    rad bych vedela jak se mas.
    jelikoz vim ze tato database/internetadresse neni privatni..
    nezachazim do detailu.

    Kdyz e vydim na fotografijich, poznavam te.
    casto jsem na tebe myslela..ale teprve ted..koncem letosniho roku a dnes..jsem se dopidila teto diskuse.

    Vam ostatnim preji tez hezky den a jestlize nekdo vi kde mirek (Mr. Dudacek) je , dejte mi prosim vedet.

    Zravim tebe Mirku a vas ostatni srdecne,

    Lilli

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit