Přejít na výpis diskuzí

Nena

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím prosím vás pořadí mi někdo kde koupit triko s Nenou děkuji
  • Anyplace, Anywhere, Anytime nenazpívala až v roce 2002 s Kim WIlde, ale už v roce 1984 v němčině jako vlastní skladbu. Kdo tuhle stránku vyplodil?
  • Nena ta je jako víno, pouštím si její IN MEINEM LEBEN i Nur geträumt - live, ta holka zraje, je stále kočka, tady platí jedině slova básníka: "... pro tuhle krásu šel bych světa kraj, šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý..." Nena je Nena, prostě je jediná...
  • Kristepane ten 'životopis' je děsný - především gramaticky, ale ani věcně to není žádná sláva. Možná by se mohla objevit informace o písni "Nur Getraumt", která byla prvním výraznějším úspěchem - ještě před "balónky" (mimochodem ty se pravděpodobně v němčině píší s velkým L - ale mohu se mýlit) a podobně. Poslouchal jsem Nenu v 80. letech, ale pokud bych si dělal ambice zveřejňovat něčí životopis nebo popis kariéry, tak si nejdřív seženu příslušné informace a pak teprve budu něco psát.
    Nena je OK, článek jí spíše ubližuje... Oprava slíbena 24.3.2011 - a ještě není ...
  • Nena je vyborna spevacka snad lepsi nez shakira.
  • narodeniny

    Nena-vyborna spevacka...Vy,ktori ste na jej koncertoch boli-urcite mate zazitok na cely zivot...Prajem jej vsetko najlepsie k narodeninam! *4*
  • NENA-Vídeň

    Lidi,byla jsem letos 11.4. ve Vídni na koncertě Neny.No prostě se mi málem zastavilo srdce,bylo to něco neuvěřitelného,ještě teď jsem v šoku!Je tak SUPER,že se to těžko popisuje.Splnil se muj životní sen,jsem šťastná *14*
  • Daly se do kupi

    Z němčiny přeloženo vcelku dobře, s češtinou je to mnohem horší- nastali nové desky , nebo dali se do kupi. Copak jste měla z mateřského jazyka, Kamilko ?
    • precitonena

      Re: Daly se do kupi

      To je má chyba. Tento článek jsem sepisovala v době, kdy mi na těchto hrubkách nezáleželo a když jsem tento článek sem přidávala neuráčila jsem ho po sobe opravit. Jakmile budu mít čas určitě ho opravím. Takže se omlouvám. :)
  • NENA: Moje kola se právě točí na plné obrátky...

    http://www.scena.cz/index.php?d=1&o =2&c=10406&r=1
  • překlady písní

    pokud posloucháte Nenu tak jako já, ale chybí vám překlady jejich songů, tak koukněte na http://www.ujdeto.cz/lyrics/
    Nena 4ever *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit