Přejít na výpis diskuzí

Nena

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím prosím vás pořadí mi někdo kde koupit triko s Nenou děkuji
  • Anyplace, Anywhere, Anytime nenazpívala až v roce 2002 s Kim WIlde, ale už v roce 1984 v němčině jako vlastní skladbu. Kdo tuhle stránku vyplodil?
  • Nena ta je jako víno, pouštím si její IN MEINEM LEBEN i Nur geträumt - live, ta holka zraje, je stále kočka, tady platí jedině slova básníka: "... pro tuhle krásu šel bych světa kraj, šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý..." Nena je Nena, prostě je jediná...
  • Kristepane ten 'životopis' je děsný - především gramaticky, ale ani věcně to není žádná sláva. Možná by se mohla objevit informace o písni "Nur Getraumt", která byla prvním výraznějším úspěchem - ještě před "balónky" (mimochodem ty se pravděpodobně v němčině píší s velkým L - ale mohu se mýlit) a podobně. Poslouchal jsem Nenu v 80. letech, ale pokud bych si dělal ambice zveřejňovat něčí životopis nebo popis kariéry, tak si nejdřív seženu příslušné informace a pak teprve budu něco psát.
    Nena je OK, článek jí spíše ubližuje... Oprava slíbena 24.3.2011 - a ještě není ...
  • Nena je vyborna spevacka snad lepsi nez shakira.
  • narodeniny

    Nena-vyborna spevacka...Vy,ktori ste na jej koncertoch boli-urcite mate zazitok na cely zivot...Prajem jej vsetko najlepsie k narodeninam! *4*
  • precitonena

    Re: Daly se do kupi

    To je má chyba. Tento článek jsem sepisovala v době, kdy mi na těchto hrubkách nezáleželo a když jsem tento článek sem přidávala neuráčila jsem ho po sobe opravit. Jakmile budu mít čas určitě ho opravím. Takže se omlouvám. :)
  • NENA-Vídeň

    Lidi,byla jsem letos 11.4. ve Vídni na koncertě Neny.No prostě se mi málem zastavilo srdce,bylo to něco neuvěřitelného,ještě teď jsem v šoku!Je tak SUPER,že se to těžko popisuje.Splnil se muj životní sen,jsem šťastná *14*
  • Daly se do kupi

    Z němčiny přeloženo vcelku dobře, s češtinou je to mnohem horší- nastali nové desky , nebo dali se do kupi. Copak jste měla z mateřského jazyka, Kamilko ?
  • Re: Re: BOHYNE

    Nafukovacich balonku... Ale jinak ji mam taky rad...
  • NENA: Moje kola se právě točí na plné obrátky...

    http://www.scena.cz/index.php?d=1&o =2&c=10406&r=1
  • překlady písní

    pokud posloucháte Nenu tak jako já, ale chybí vám překlady jejich songů, tak koukněte na http://www.ujdeto.cz/lyrics/
    Nena 4ever *3*
  • 99 balónků byl hit.

    Vše nej k narozeninám přeje. Happy birthday to you. Kamil
    *4* *3* *4*
  • Re: BOHYNE

    99 vzdušných balónů *14*
  • BOHYNE

    Je to bohyne,skvela zpevacka,super clovek,posloucham jeji pisnicky uz prez 25 let,je to osud,muj idol na cely zivot,zboznuji ji,byt na jeji koncerte a pak uz muzu umrit.
  • koncerty

    A kde bych našel koncerty? Drážďany bych dal.
  • Nena forever

    Tak tuhle pani by meli klonovat povinne. Mozna ze neni spravne aby byla jen jedna navzdy. Ja jsem se zamiloval a prakticky nemam sanci.. je mi 30, jsem cech :-) a chci s ni mit hafo deti a zit tam az do dnes.. znate to.. Nej holka, nej hlas proste Nena
  • Nena ve Vídni

    Byl jsem 3.5.2008 ve Vídni na koncertě Neny. Měla ho u Hofburgu, co Vám budu povídat, nádhera, krása, paráda. Je velmi oblíbenou v německy mluvících zemích a ve Vídni se to potvrdilo. *4*
  • Plně chápu

    Zdarec vandaag i ostatní. 80-tý léta bez ní si nedovedu představit. A kolikrát mi tenkrát luftbalons hrálo dokola.... *3*
  • Re: Re: kočka

    ahoj,jsem na tom stejně...poslouchám jí a miluju už dlouho, mám koncert k 20 letům hraní 2 DVD - nádhera....
    chtěl bych vyrazit na nějaký její koncert

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit