Přejít na výpis diskuzí

Til Schweiger

OSOBNOST 3.1.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Til Schweiger

    je to krásný chlap co dodat...idol žen si myslím *14*
  • filmy v TV

    Pokud to fanoušky a zejména fanynky Tila zajímá,tak v květnu a červnu poběží v TV filmy Naboso 28.5. na STV1 a 9.6. One way na Markíze. Jinak taky bude Rudý baron na Film+.
  • kuddel

    Bože

    Škoda, že u nás nedávají Zweiohrküken a Keinohrhasen. Ráda bych to viděla.
    Nevíte někdo, jak to má s těma děckama? Jako kolik jich má, jak staré a tak? Mám v tom docela guláš.
    • však se to dá normálně stáhnout česky na uložto... a s těmi dětmi ti bohužel nepomohu :-D
  • Til

    je to chlap s nejkrásnějšíma zelenýma očima,co jsem kdy viděla:) mrkněte na filmy: Naboso,Zajíček bez oušek,Kde je Fred. Uritě stojí za to... *3*
    • kuddel

      Re: Til

      Spíš by se hodilo říct, že je to ten nejkrásnější chlap se zelenýma očima *14* *14*
  • nemecky sympatak a dle meho nedoceneny herec. Najlepsi film : Klepani na nebeskou Branu
  • kuddel

    ???

    TAK CO BUDE? JE TO TAKOVY KUS, MA TOLIK FANS A DISKUSE ZADNA?
  • stember

    lol

    prosím o přidání filmu Kdo je Fred?hrál tam hlavní postavu Freda.=)
  • ???

    hej fakt že jo takovej kus a žádná diskuse ..... ted akorát hledán filmík Zweiohrküken..... on je prostě uplně krásnej .....
    • kuddel

      Re: ???

      JJ, MOJE ŘEČ. JE TO SAMEC. HNED BYCH SI DALA ŘÍCT. TOMU BYCH NEŘEKLA NE :D
  • kuddel

    Alles Gute zum Geburtstag

    Všechno nejlepší Herr Schweiger ♥ Přeju ti hodně lásky, štěstí a moc věrných fanoušků.
  • fuj jeto hnus hlap *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit