Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucinkael

    ahoj :o)

    Aaron se mi strašně moc líbil ve filmu Pán zlodějů.Je k sežrání *14* *14* *4*
    • kacenka1jb

      Re: ahoj :o)

      NEasÍí_Upa Kdyz sEM Ten fiLm vyDelA TK sEm Se Na NeJ fURt diVAlA(HLAVe Na Ty sCenY KDe Je aarOn)ae TEdkA fURT stRIDam PaNA ZLODejU A On Je FAKt bOzhi..
      V tom fiLmU ej UPa K sEZRANI..Tky bySTe se S nim chTely POtkat?? *3* *3* *14* *14* *14* UPa Sem Se Do nej ZbLAZniLa..
    • Re: ahoj :o)

      Pán zlodějů ?...strašně bych ten film chtěla vidět ale nikde ho nemůžu sehnat...nevíš kde bych ho mohla vidět ? kuju ... :)..jinak Aaron je krásnej klučina prostě bůh sexu xDDD
      • Re: Re: ahoj :o)

        pokud jeste sháníš
        http://uloz.to/2889700/p an-zlodeju-2006-dobrodruzny-fantasy -rodinny-cz.avi
        tady to stáhneš.
  • =)

    Byl užasný ve filmu: on je fakt boží=) Strašne se mi tam líbil a ne jenom on *4*
  • klariiinka

    <3

    jako on je ten aaron fakt peknej kluk a navic umi i dobre hrat ... teda nejvic se mi libil v tom ON JE FAKT BOZI-uzasnej film! *14* *3*
    • anca954

      Re: <3

      jj mě se vtom filmu akyy upee hafec líbil je krááásnej upee ten film je fakt božííí žhee *14* *15* *8* *1*
  • Jak tady čtu ty komentáře tak se musím smát *15* ,je pěkný kluk ale potkat se s ním v realitě je nerealné *7* ,je to trochu škoda že se nechal ošídit o svoje mládí a místo toho aby si užíval nejlepší léta svýho života tak se stará o dvě dcery a ona má ještě dvě z předchozího manželství.To zabil no! *1*
  • pajuska22

    vše nej =o*

    taky přeju všecik nej nej nej k narozkám *14* mljt *14* *14*
  • on je chodící dokonalost

    viděla jsem s ním film on je fakt boží.a musim rict ze je fakt boží.on je uplne krasnej a roztomilej. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jj v tom filmu je super ale v ostatních filmech už není tak hezký... :/
    • Re: on je chodící dokonalost

      uplně souhlasím je k nakousnutí ♥♥ kdyby byl k potkání uplně ááááááááááá *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • leny_maky

    uáoo

    ježíš je fakt sladkej!!! ♥♥♥ *14* *14* *14* *14*
  • Netušíte ako zohnať seriál Nearly Famous s titulkami?
    • demisalvatore
      Tak to netuším.. protože to nikdo ani nepřeložil ;) Já na to koukala na YouTube a docela jsem tomu rozuměla, takže mi to stačí :)
  • OMG.!

    Cože.?..Dítě a no tvl..!..to snad ne :/,,takovej nádhernej kluk a ona ho má ženská..! *9* *9*
  • v kolikatym roce byl na toceny film on je fakt bpzi chtela bych to vedet prosim dik
    • 2008

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší