Přejít na výpis diskuzí

Aaron Taylor-Johnson

OSOBNOST 31.3.2008 
134 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klariiinka

    <3

    jako on je ten aaron fakt peknej kluk a navic umi i dobre hrat ... teda nejvic se mi libil v tom ON JE FAKT BOZI-uzasnej film! *14* *3*
    • anca954

      Re: <3

      jj mě se vtom filmu akyy upee hafec líbil je krááásnej upee ten film je fakt božííí žhee *14* *15* *8* *1*
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    je hezkej..
  • 14.6.1993

    Re: ...

    je faaakt hezky..
  • A

    No ten teda je *8* *16* *8* *5* *4* *14*
  • mayinqa

    Jeeej

    Lidi Aaron je úplně Božíí ... FaQt moc pěknej ... úpe moc je nádhernej ... Moc pěknej ne nádhernej :) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Jeeej

      Aaron .. Je fkt božííí *in love* Prostě Kluk k sežrááníí o:-) Nejlepší.nejkrásnějšíí :-* a ve filmu On je fakt božíí .. byl úžasnej :D *14* *14*
  • denomenka

    Kráásnej

    Aa ten je úžasneejj *14* právě jsem zkoukla On je fakt boží , ato teda jeee! *14* *14* *14*
  • je božskej!!

    aaronek je proste uzasnej kundak*14* ,...proc jsou tk krasni kluci v cizich statech a ne tady u nas???tt je nespravedlivý!!!!!!
  • gabusinek

    WOW__AARONEK___WOW :))

    Aaronek upa klASnej a sladkej klučiina fakt mOc--°°laVuJu°°--A vE fILmu ____ON JE FAKT BOŽÍ_____BYL K sEžrANÍÍ ŠKODA ŽE TAK KLASNY KLUCI NEJSOU aNi v ČR *9* hEJ kDY bY ste NaŠli nAKEj now FILm kde HraJe A byL by podobnej Filmu °°on je fakt božíí°° *14* ___miluju aAroNka__ *14*
  • daniela

    Ja moc libim se na film On je fakt boží.Strašne.To je super *4*
    • Miluji Aarona

      Ja ho mam moc rada a je úžasná *4* .Ja strašne divala film On je fakt boží.
  • =)

    Byl užasný ve filmu: on je fakt boží=) Strašne se mi tam líbil a ne jenom on *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit