Přejít na výpis diskuzí

Abigail Breslin

OSOBNOST 29.6.2007 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj jsi skvělá, hezká a jde ti to!!!!! Nejvice se mi asi líbyl film Zapomenutý ostrof a Koření života *3* *4* *4* *3*
  • http://tinyurl.com/cbvlkwh , naposledy, Top 100 nejoblíbenějších filmových hvězd, podle českých a slovenských fanoušků na cs filmovém serveru csfd. K 1.prosinci 2011. Akorát je to s anglickými popisky, kvůli fanouškům ze světa. Pořád mně vrtá hlavou, že ženy, no tedy holky, válcujou kluky v popularitě. V Top 20 jsou jen čtyři, Taylor Lautner, Freddie Highmore, Logan Lerman a Josh Hutcherson. Zajímavé je taky, že na těch nejnižších příčkách stačí někomu získat 3 nebo 4 fanoušky a vyletí o třeba 40 příček nahoru. V případě stejného počtu fandů byly stars řazeni podle abecedy.
    *5*
  • http://tinyurl.com/6etfl8q 3 hitparády do 20 let
  • jejeka

    Happy B-DAY

    Nevím, ale asi jsem jediná kdo semka píše toto: "VŠE NEJ K NAROZKÁM!" slavných 15 :D
  • zombieland

    proč tu neni u filmu Zombieland, když tam hrála jednu z hlavních rolí?? *7*
  • novalee

    Narozky

    Všechno nejlepší *3* ve Znamení byla skvělá *15*
  • Abby

    Všechno nej Abigail!!!
  • nádherná

    krásňulinka
  • Komentář...

    Jen hlupák,který nikdy nic nedokázal a nedokáže umí jen urážet...Chudáčci...závist? jděte se léčit...Zajímalo by mě co máš za háro ty...COs dokázal a jak moc ji znáš že dokážeš tak hodnotit její osobu...člověk kterej se ani neumí podepsat a skrývá se za pojmenováním neregistrovaný uživatel... *15* to je skoro jako NIC? Nic je nikde a nic neumí komentovat tak drž hubu... *9*
    • Re: Komentář...

      TY DRŽ HUBU TY PÍČO! *10* KDYBYS RADŠI DRŽEL TU SVOU VYMÁCHANOU HUBU, BYLO BY TO LEPŠÍ NEŠ TĚ TADY POSLOUCHAT *10*
      • terezacis

        Nech toho!!!!

        Hele jestli máš problém tak ysi to mysli a nenadávej tady nikomu jo??!!!tak se uklidni.nebo si tady tyaky nikdo muze stežovat jak si sprostej jo??!!!takže klídek todle neni nějáky non-stop. *9* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Komentář...

      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *14* *14*




      *14* miluji t *14*


      ALE FAKT *14* KDYŽ TAK MI NAPIŠ KDYŽ CHCEŠ VĚDĚT OMĚ VÍC ( JSEM NA TUTU STRANKU. *14* *14* *14* MILUJI TĚ *14* *14* *14*
  • Sunshine

    Abigail Breslin patří do 1.ligy, jako Dakota Fanning, AnnaSophia Robb, Saoirse Ronan, Josh Hutcherson, Freddie Highmore....je stejně fajn a výborná herečka(kámoška Dakoty), tak nechápu, proč jí tady někdo nadává *13*
    • starsinka

      Re: Sunshine

      promiň ale faktycky veeeelkou většinu z těch co si napsalaa nikdo nezná a asi těžko to budou nějaké hvězdy a pls nehodnoťte jí tady jak můžete vědět jestli je taková piča jak tu někteří píšete nebo jestli to je normal fajn holka!!!!!
      • To si děláš srandu?To jsou jedny z nejznámějších dětských hereček, které alespoň hrát umí. Abigail byla dokonce už v JEDENÁCTI NOMINOVANÁ NA OSCARA. To že ty zbozňuješ jen ty vypatlaný holčičky, který ani hrát neumějí je tvuj problém.
      • Re: Re: Sunshine

        ale Dakota a Anna Sophia jsou známé dost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit