Přejít na výpis diskuzí

Abraham Mateo

OSOBNOST 2.1.2012 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně:)
  • Našli jsme t piču:OO
  • Bože všichni! jste trapní! tobě je 17 a píšeš jako 7letá-.-" a vzpamatujte se - on si to nidky nepřečte, tohle je jenom vizitka, kterou už někomu dal, prostě k tomuhle webu ani normálně nemá přístup-.-" mě se taky líbí, ale jako to že se s ním nidky nepotkám je mi jasný už v 11..
  • mám ťa strašné rada a chcela by som sa stebou stretnúť *14* *14* *14* *3* .... Si moc krásny chlapec *14* CHE BELLA *14*
  • Čusky ja jsem jmenuju Petra Fialová...je my 17 let a chtela bych se stebou moc rada seznamit jestli ty chceš kdnyž posloucham tu tvuj hlas tak mne normarně srdičko za buši moc maš krasny hlas a seš pekni kluk takovi kluci jsme ješte nevidela ale seš moc hesky fakt a moc hesky spívaš a bydlim v trutnove teda cz..kdnyž jsme te videla tak jsem si řikala mužeme se seznamit ale nevim jaky chceš ty že jo ale kdnyž nechceš tak nemusime ja se zlobyt nebudu tak zatim pa tvoje kamoška petulinka!!!! a tady maš pusinečku *14* *14* *14* *14*
  • radka.mihalova
    lásko zavolejmi pa
  • HAHAHA- Ne! Myslíš, že ti tohle budeme věřit???
  • všechno nej :*
  • Tak určitě :DDDDD jsi dost blbá, když si myslíš že ti to někdo uvěří ;)
  • ♥LOVE YOU♥
  • radka.mihalova
    abrhame nigdi nezapomenu jak smese poprvé líbali *3* *4*
  • radka.mihalova
    abrhame nigdi na tebe nezapomenu
    ta noc bila užasná
  • Ahoj mám tě...líbí se mi moc tvoje písničky a doufám že se někdy ve Španělsku uvidíme protože tam asi tento rok poletíme. *14* *14* *14* Moc tě miluju.
  • zakop sa !!! -_-
  • iluju jeho písničky.........je krásnej,tancuje a spívá prostě ....je boží *14*
  • je si tak krásnej tvoje písně jsou tak užasné
    miluju tě moc moc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    zavolej mi pa pusu posílám já *14*
  • Nůj ty jsi moc krásnej kluk a ten hlas já tě miluji moc si lepši ne Justin Biber ty máš prostě talen :/ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* Miluji tě moc jen tak dál milion palců na horu :******
  • Šak neegzistuje slovo které by popsalo jeho!!! On je krásný ale to je pořád málo on je proste nádhernýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý a ještě něco víc
  • Já Abrahámka miluju a ten komu se nelíbí je fakt blbec protože tak krásný kluk a někomu se nelíbí na takového krásného kluka nenatrefíš jen tak!!! Já Abrahámka prostě miluju a je mi jedno že se s ním asi nikdy neuvidím ale i tak bude to láska na dálku!!! Jeho písnička senorita je fakt výýýýýýýýýýýýýýýýýýborná a nejhezčí na té písničce je ABRAHÁMEK zrovna tedˇ písničku senorita poslouchám!!! Nemůžu se na něho vynadívat on je taaaaaaaaaaaaak krásnej!!! Já ho miluju!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Ty si byla jako na koncertě Abrahámka??? Tyn se tak straštně mááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááš já ho MILUJU a moje kámoška taky. A dal ti podpis???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit