Přejít na výpis diskuzí

Adam Gontier

OSOBNOST 12.9.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k 34. narozenínám, Adame... je to strašný, jak ten čas letí. Přijde mi to nedávno, když jsem poprvé slyšela One-X. Každopádně není nic úžasnějšího, než trávit ty roky s tebou a tvým hlasem... tohle mě asi nikdy nepřejde *14* A taky v to doufám!
  • Miluju kapelu Three Days Grace a Adam je opravdu výborný a úžasný zpěvák s nejkásnějším hlasem a skladatel je taky suprovej ale nechápu jednu věc, celkový nezájem kapely o ČR nebo Slovensko, Polsko apod :/ myslím že i kdyby v ČR měli jedniný koncert tržbu za vstpenky by měli obrovskou tak snad se nám věrným fanouškům jednoho dne přání splní a Adam vkročí do ČR *4*
  • Štve mě, že to tady takhle upadá... na jejich oficiálních stránkách jsem četla, že koncerty plánujou jen v USA a v Kanadě, v ČR ne kvůli nezájmu Čechů! *13* *13* To nepřežiju... ach jo! Měli bysme se začít trochu snažit! Adamův hlas je totiž nej na světě! *14* *14* *14*
  • Kde?

    Prosím vás lidi nevíte prosím kde najdu ten film?..hledal jsem ho na Youtube.com ale nenašel...PLS! *9*
  • ??

    čau lidi,chtěla bych se vás zeptat jestli je furt závislej na drogách?předem díky za odpověď
    • není, v roce 2005 byl na léčení a od té doby je čistej) *5*
  • Behind the Pain a tetování

    JJ..na youtube to je a právě proto to scháním nějak jinak..mám dost slabou angličtinu a s tou toho moc nepřeložim..budu ještě hledat..jinak to co má Adam napsaný na pravý ruce je kus textu never too late...překlad jistě znáš.. *3*
    • lussyraven

      Re: Behind the Pain a tetování

      Tjn..taky bych ten film ráda viděla aspoň s českýma titulkama.. :P
      Aha díky moc! :) Jj překlad toho songu znám dokonce na zpaměť :D
  • lussyraven

    Překlad Tetování ♥

    Čáw Lidi,
    Mohly by jste mi někdo napsat celý text tetování co má Adam na pravé ruce(na levé z našeho pohledu *1* ) a Překlad toho tetování?
    Díkes Lussy *14*
    • vytetovaný tam má úryvek "now and again we try to just stay alive, maybe we'll turn it all around, cause it's not too late, it's never too late" a přeložila bych to jako "teď a znova se snažíme zůstat na živu, možná tovšechno změníme, protože není pozdě, nikdy není pozdě" *3* (všechny texty TDG umim zpaměti mimochodem:D)
    • Re: Překlad Tetování ♥

      text Never too Late
  • Behind the Pain

    Ještě jsem se chtěla zeptat...=D..nevíte někdo jak bych sehnala film o jeho závislosti na drogách?byl vysílán jen v Kanadě a na youtube je jen po kouskách a navíc bez jakýhokoliv překladu a mojí angličtinou to fakt nedokážu přeložit....pls..poraďte *3*
    • lussyraven

      Re: Behind the Pain

      Myslím že jestly byl ten film vysílám jen v Kanadě tak ho najdeš jen na Youtube pokouskách a v AJ..myslím že do česka se 'zatím' nedostal.. *9*
  • Moje láska

    Ahojky..jsem do něho fakt blázen...miluju jeho i jeho písničky a celou skupinu..prostě the best....kdyby měl někdo zájem mám všechny mp3 i videa..jak studiový videa tak naživo...a velkou sbírku fotek..kdyžtak pište na mail....ADAM FOREVER *14*
  • happy birthday

    Taky přeju všechno nejlepší, hlavně spoustu nových krásných písniček...a ať se ti v životě daří *3* *3* *3* Nejlepší zpěvák na světě !!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit